Psichologo konsultacija poroms “Kaip išsaugoti šeimą”

Būna gyvenime momentų, kai santykiai su sutuoktiniu pablogėja ir santuoką ištinka krizė.  Nebesinori bendrauti su sutuoktiniu, nes jau tiek išgirsta neigiamų žodžių, nes taip skaudą širdį, nes kyla neigiami jausmai vien pagalvojus.   Kiekviena santykių krizė mums yra išbandymas, reikalaujantis įtempti visas jėgas, kad galėtume įveikti iškilusius iššūkius.  Santykių pablogėjimas yra susijęs su neaiškumu, neapibrėžtumu, nežinia,  o tai ir kelia mums nerimą ir, atskirais atvejais, baimę. Taip jaučiamės dėl to, kad niekas mūsų nemokino, kaip reikia kurti darnius ir pastiprinančius santykius, tad apie šį gyvenimo pokytį mokomės iš nuogirdų ar karčios savo patirties. Pagal visus vadybos požymius santykių krizę galime prilyginti problemos sprendimui. O problemos pagal savo sąvoką, yra uždaviniai, kurių sprendimo mes nežinome arba mums trūksta išteklių (šiuo atveju – jėgų) išspręsti šį savo uždavinį.  Santykių krizė turi dar vieną požymį – apakinti emocijų antplūdžio negalime blaiviai mąstyti ir priimti geriausius sprendimus šioje situacijoje.  Konfliktas auga,  laiko stinga, tad geriausia šioje situacijoje yra kvalifikuoto ir patyrusio specialisto – šeimos ir porų santykių psichologo konsultacija.

Paslauga Psichologo konsultacija sukurta specialiai išnagrinėti Jūsų unikaliam Gyvenimo atvejui. Pasaulyje nėra nė vieno panašaus  į Jus ar Jūsų partnerį. Nėra  panašių nei gyvenimo aplinkybių, nei tarpusavio santykių.  Aiškinsimės tik Jūsų unikalaus gyvenimo atvejį!

Paslauga  Psichologo konsultacija skirta normaliems žmonėms (be psichologinių sutrikimų), susiduriantiems su sunkumais įveikiant su skyrybomis susijusias problemas ir ieškančiais teisingiausio sprendimo jų gyvenimiškoje situacijoje.

Registruokitės psichologo konsultacijai

 Psichologo konsultacija

Santykių sunkumus patiria visos poros.  Net patarlė sako: Nėra namų be dūmų.  Pastaraisiais metais Lietuvoje išsiskiria apie 10 tūkstančių porų, t. y. pusė  susituokiančiųjų.  Skyrybų priežasčių analizė  pagal Apribojimų teoriją atskleidė, kad skyrybų Šakninė priežastis yra Mes buvome pernelyg skirtingi.

Išsiaiškinę, kuo mes esame skirtingi kaip lytis, kaip turintys skirtingus poreikius, vertybes, nuostatas, norus galime suprasti, kodėl tai vyksta mūsų gyvenime ir  susidaryti aiškų vaizdą, kas bus ateityje. Išsiaiškinę skirtumus ir numatę, kaip įvykiai gali klostytis ateityje, galėsime suprasti kiek smarkiai neišsipildė mūsų lūkesčiai kitam partneriui ir priimti sprendimą kaip gyventi  toliau.

Žvilgtelėkime, kaip mus veikia neaiškumas.

Psichologo konsultacija Pasekmės

Nežinia sukelia Nesaugumą. Nesaugumas sukelia Nerimą. Nerimas sukelia Įtampą. Įtampa uždaro mus į Spąstus. Būdami Spąstuose patiriame Stresą. Stresas sukelia Ligas. Ligos – Mirties pranašai. Visa grandinėlė prasideda nuo Neaiškumo, Nežinios ir veda iki mums nepageidaujamų pasekmių- Ligų. Norėdami išvengti nepageidaujamų pasekmių, turime Neaiškumą paversti Aiškumu, Žinojimu, Supratimu,  kas vyksta, kodėl vyksta, kaip valdyti ir pakreipti procesus mums norima linkme.

Aiškumas pašalina Nežinią ir  Nerimą, nes suprantame, kas lemia mano ir sutuoktinio vienokį ar kitokį elgesį. Suprasdami, kas ir kodėl vyksta, galime pradėti valdyti šiuos procesus. O kai tampame situacijos valdytojais, dingsta ir Įtampa, nes jau nebesijaučiame esą Spąstuose. Jaučiamės galintys išeiti iš jų ir eiti ten, kur norime. Taip išlaisvinama vidinė galia ir įgauname jėgų atverti duris į šviesesnį gyvenimą  bei  imtis kitų veiksmų trokštamam tikslui pasiekti.

Įgaukite Aiškumą per šeimos ir porų santykių psichologo konsultaciją  Vilniuje ar internetu, iš namų  pagal unikalią metodiką “Pažink Praeitį, Valdyk Ateitį”.

 Psichologo konsultacija per 1 kartą

VIENA KONSULTACIJA

Psichologo konsultacija internetu

KONSULTUOKITĖS  IŠ NAMŲ

Psichologo konsultacija Metodika

EFEKTYVI METODIKA “Pažink Praeitį, Valdyk Ateitį”

Šeimos ir porų santykių psichologo konsultacija  “Vienu ypu” (atrask aiškumą per vieną kartą)

Esu parengęs visą kompleksą priemonių: Testai, Psichologo konsultacija, Pratimai, Rekomendacijos, Tobulėjimo planai, Straipsniai, Užduotys, Seminarai, Palaikymas formuojant ir įtvirtinant naujus įpročius. Visa tai sudaro galimybę žmogui pažinti save, patobulinti ir taip pagerinti savo gyvenimą bei sukurti lygiaverčius, partneriškus ir darnius santykius poroje.

Praktikuoju  pasiteisinusį dalyką. Patekus į santykių krizę patiriame labai didelį stresą, kuris kelis kartus viršija normas. Šis stresas tęsiasi ilgą laiką, tad smarkiai paveikia mūsų sveikatą – pagrindinį mūsų saugumo garantą.   Sukilusios emocijos veikia mūsų mintis, o pastarosios veikia emocijas. Sukantis šiame užburtame rate smarkiai pakyla vidinė įtampa, kuri pasireiškia elgesio sutrikimais, dar labiau sustiprinančiais poveikį mūsų kūnui. Atsiranda skausmas ir įtampa krūtinės srityje, oro trūkumas, nevalingas raumenų trūkčiojimas (tikai), neaiškūs skausmai, sugniaužti kumščiai ir žandikauliai, dažnas galvos skausmas, dažni peršalimai, gripas ir kitos infekcinės ligos. Tai rodo, jog mūsų organizmas nebegali susitvarkyti su patiriamu stresu ir prasideda jo ardymas.  Priklausomai nuo to, kiek mes esame fiziškai sveiki ir atsparūs, priklausomai nuo to, kokią turime streso įveikos patirtį, priklausomai nuo to, kokios sudėtingos gyvenimo aplinkybės iškyla, mes galime prarasti darbingumą ir susirgti.  Šiuo gyvenimo tarpsniu žmogui nėra nieko svarbiau, nei suprasti, kodėl tai vyksta mano gyvenime?, ką daryti? ir kaip įveikti santykių krizę? kaip išsaugoti santuoką?  Todėl konsultacijai skiriame tiek laiko, kiek reikia, kad atsirastų aiškumas.  Šeimos ir porų santykių psichologo konsultacija  išsklaido nežinią, žmonėms tampa aišku kas vyksta ir kodėl tai vyksta jų gyvenime. Dingsta nerimas, įtampa. Po konsultacijos tampa ramiau,  įtampa kūne sumažėja, žmogus pasijaučia galintis valdyti situaciją, atsiranda jėgų atlikti tolimesnius veiksmus. Psichologo konsultacija  iš karto atneša nusiraminimą, sustiprina pasitikėjimą savimi, ateitimi. Gyvenimas po šios konsultacijos tampa šviesesnis.

Registruokitės psichologo konsultacijai

Šeimos ir porų santykių psichologo konsultacija  internetu

Konsultuokitės neišeidami iš namų internetu. Šiuolaikinės informacinės technologijos sudarė galimybę visiems lietuviams, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos konsultuotis internetu.  Kur begyventumėte: Kaune ar Panevėžyje, Londone ar Dubline, konsultuokitės tiesiai iš namų per Skype! Jūs galite pasirinkti net konsultacijų laiką, registracijos formoje nurodę Jums tinkamą valandą.

Konsultavimo metodika „Pažink Praeitį, Valdyk Ateitį“ pagrįsta informacijos apie abiejų sutuoktinių bendravimą ir elgesį surinkimu bei analize. Šį informacija mums atskleidžia, kaip abi pusės bendravo ir elgėsi, sudaro galimybę identifikuoti šaknines elgesio priežastis bei sukonstruoti ir kartu su klientu pasitvirtinti abiejų sutuoktinių elgesio modelius. Turėdami modelius, galime prognozuoti tiek vienos, tiek antros pusės elgesį ateityje o tai leidžia priimti teisingus sprendimus.

Šeimos ir porų santykių psichologo konsultacija Vilniuje internetu

Jūs galite pasinaudoti  konsultacija sprendžiant Jūsų santykių problemą ir su šeimos ir porų santykių psichologo pagalba išsiaiškinti,  kodėl įvyko santykių krizė, surasti geriausius sprendimus konkrečioje Jūsų situacijoje. Kvalifikuoto  šeimos ir porų santykių psichologo konsultacija analizuojant Jūsų atvejį, galima Vilniuje (Fabijoniškių 99-311) arba internetu:

Šeimos ir porų santykių psichologo konsultacija Vilniuje internetu galima lietuviškai (LT) ir rusiškai (RUS).

Psichologo konsultacija tema- Kaip pagerinti tarpusavio santykius galima tokia tvarka:

Jei konsultuotis nori abu sutuoktiniai, tai visų pirma psichologo konsultacija teikiama tam sutuoktiniui, kuris kreipėsi.  Vėliau psichologo konsultacija vyksta su antra puse. Galiausiai, psichologo konsultacija vyksta su abiem. Paprastai to pakanka, kad abi pusės susigaudytų kas vyksta ir kodėl tai vyksta jų gyvenime bei priimtų bendrą sprendimą, kaip toliau gerinti tarpusavio santykius.

Psichologo konsultacija. Rezultatas – Aiškumas

Psichologo konsultacija 3

Psichologo konsultacija užtikrina aiškumą. Aiškumas užtikrina Saugumą. Saugumas  užtikrina Pasitikėjimą. Pasitikėjimas suteikia Ramybę. Ramybė užtikrina Stiprybę. Stiprybė laiduoja Kontrolės jausmą. Su Kontrolės jausmu esame Sveiki. Sveikata – Laimės pagrindas.

Jei norite atrasti aiškumą, įgauti vidinę ramybę bei jėgų žengti per skyrybų etapą, pasinaudokite  šeimos ir porų santykių psichologo konsultacija ir atraskite atsakymus į visus klausimus. Registruokitės psichologo konsultacijai

 Psichologo konsultacija. Apmokėjimas.

  • Viena pirmos konsultacijos valanda, kuri susideda iš  0,5 val. Jūsų testų analizės ir 0,5 val. asmeninės konsultacijos yra nemokamai.Jūsų užpildytus klausimynus aš analizuosiu prieš konsultaciją. Tai užims apie 0,5 val. Likęs 0,5 val. skirtas Jums pasitikrinti, ar jums tinku, kaip psichologas – konsultantas. Pasikonsultavę pirmą pusvalandį nemokamai, galėsite įsitikinti ar tinkame vienas kitam ir nuspręsti ar konsultuotis toliau. Jei nuspręsite toliau nesikonsultuoti, jums nieko nekainuos. Jei nuspręsite konsultuotis, tai likęs laikas:
  • Poros konsultacija – 80 Eurai/valanda Lietuvoje gyvenantiems ir dirbantiems ir 86 Eurai – užsienyje gyvenantiems ir/ar dirbantiems.
  • Individuali konsultacija – 52 Eurų/valanda Lietuvoje gyvenantiems ir dirbantiems ir 58 Eurai/valanda užsienyje gyvenantiems ir/ar dirbantiems.
  • Konsultacijoms susitikus gyvai biure +6 Eurai/val.
  • Konsultacijos laikas yra apvalinamas kas 15 min.
  • Konsultacijoms šeštadieniais ir darbo dienomis po 17:00 val. LT laiku +  6 Eurai/val. už viršvalandinį darbą.
  • Auginantiems 3 ir daugiau vaikų, taikoma 10 proc. nuolaidą.
  • Jei už asmenines konsultacijas atsiskaitoma pavedimu, taikomas 4 Eurai/sąskaita, įsiskolinimo administravimo mokestis. Šis mokestis atsiranda dėl to, kad išrašius sąskaitą, iš karto atsiranda kliento įsiskolinimas, tad buhalterė pradeda tikrinti banko išrašus ir vesti apskaitą šiam įsiskolinimui. Mokestis netaikomas, jei už konsultaciją mokama iš anksto arba iš karto po konsultacijos per mobilų tel.

Pasinaudok psichologo konsultacija ir atverk duris į šviesesnį gyvenimą.

Registruokitės psichologo konsultacijai

 

Informaciją puslapiui Psichologo konsultacija poroms parengė

Mykolas Truncė,

Šeimos ir porų santykių psichologas, konsultantas, lektorius

Šeimų išsaugojimo specialistas

 

Share Button