Puslapis Atsiliepimai parengtas atspindėti mažus stebuklus, kuriuos padaro žmonės pasinaudoję psichologo konsultacija ir tai, kad jų gyvenime nebeliko tokios kliūties, kurios jie negalėtų įveikti.

Atsiliepimai

Laikydamasis konfidencialumo principo ir užtikrindamas klientų saugumą, nepateikiu nuotraukų, video. Pateikiu tik rašytinius atsiliepimus, kuriuose esu pakeitęs gyvenamų vietovių pavadinimus, svarbias aplinkybes ir vardus. Bet koks galimas sutapimas su Jūsų gyvenimu yra atsitiktinis.

Atsiliepimai Psichologo konsultacija

Atsiliepimai po psichologo konsultacija – Kaltės neutralizavimas

Sveiki, gerb. Mykolai,
Dekoju uz nuostabia konsultacija. 
Keleta kartu labai smarkiai “paglostete pries kaili”, kas priverte susimastyti, atsitoketi, perziureti kai kuriuos savo mastymo ir jausmu aspektus ir pasidaryti isvadas.
Labiausiai vertinga buvo issiaiskinti ka reiskia ‘mastymo klaidos”, sita vieta man buvo nesuprantama, ir del to labai apsunkino darbo su kaltemis procesa. 
Tris menesius kankinausi savo “pelkeje”, i kuria pati save isikalbejau su perteklinemis klaidingo mastymo mintimis. Kalciu lentele yra pats nuostabiausias irankis issikalbeti kelia atgal i “kranta”. Dekoju kad tokia sukurete, ir kad prymygtinai reikalavote ja uzpildyti.
Kasdien nueinu po 12-13 tukst zingsniu, o siryt jau galejau begti visa visa rata, kuri pries dvi savaites vos pajegiau  apeiti pesciomis. Prisimenu pirma diena, kai nubegusi trumputi atstuma ir vel grizusi prie ejimo pagalvojau, “kazin, jei kas ryt vis ilginsiu begimo atstuma, ar pavyks kada nors tolimoje ateityje apibegti visa rata? Ak, kaip butu nuostabu, kaip kokiam fime”  
Negaliu nepabrezti muzikos svarbos energijos atsiradimui. Man tiko rokas ir metalas, bet ko gero bet kokia ritminga muzika butu suveikusi panasiai. Neisivaizduoju kito energijos saltinio, ir vel dekoju angelui sargui padejusiam man padaryti sita atradima.
Prisegu kalciu lentele, tikiuosi jau dabar teisingai supratau ir atlikau uzduoti, ir kad mano racionalios mintys is tikro yra racionalios. Reikalingas jusu patvirtinimas arba nukreipimas teisingesne linkme mano galutiniam issilaisvinimui.
Dekoju angelui sargui uz susitikima su jumis. Prisimenu pati pirma pokalbi su jumis ir nuostaba, kai trumpai nupasakojusi situacija  pajutau jusu palaikyma, nes tikejausi kazko panasaus i “pasikeisk pats ir pasaulis pasikeis aplink tave”. Dekoju jums uz kantrybe dirbant su manim, tik jusu deka dabar galiu ne tik pasakyti, bet ir jaustis nuostabia 😀
Pagarbiai,  Asta

Atsiliepimai praėjus programas “Pažink save” ir “Tapk savo gyvenimo Valdove(-u)”

Ačiū Mykolai už konsultacijas, už supratimą, už palaikymą ir už pagalbą. Lietuvai reikėtų daugiau tokių žmonių kaip Jūs (ne dėl konkurencijos, o dėl to, kad būtų galima fiziškai padėti žmonėms). Ačiū už pagalbą ir visus mokymus. Dabar drąsiai galiu visiems sakyti, kad AŠ ESU SAVO GYVENIMO VALDOVAS! Pokyčius mato ne tik kolegos darbe, bet ir aš pats, pastebiu tam tikrus modelius kituose asmenyse. Atgavau savo savigarbą, pasididinau savivertę, supratau, kad ne pinigai “nešvarūs”, o asmenys, kurie juos turi.

Nors buvusi žmona nenorėjo tęsti gyvenimo su manimi, prieš maždaug 8-10 mėnesių, negalvojau, kad nenorėčiau jos susigrąžinti. Dabar, kai aš labai daug padirbėjau su savimi, netgi nenorėčiau jos priimti atgal. Nenorėjo su manimi keistis ir pabandyti išsaugoti santuoką, aš pasikeičiau ir nenoriu šalia turėti tokio žmogaus. Aš savo buvusiai žmonai dėkingas už tris nuostabius vaikus ir už tai, kad aš pasikeičiau, pradėjau kitaip matyti gyvenimą. Jei ne krizė šeimoje, nebūčiau pagalvojęs, kad toks įdomus gyvenimas matant jį kitaip. Taip pat pradėjo labai patikti knygos apie žmogaus psichologiją ir santykius.
Tikrai nuoširdus ačiū už pagalbą, kuri labai padėjo. Spaudžiu vyriškai dešinę 😉

Nerijus

Gerb. Mykolai,

Jei kas paprašytų įvardinti labiausiai įsimintinus įvykius mano gyvenime, įvardinčiau Jus kaip vieną iš reikšmingiausių metų atradimų. Atsiradote mano gyvenime, kai nebeturėjau vilties, kad galiu valdyti savo gyvenimą. Santuokos problemos atvedė iki Jūsų konsultacijų kabineto – žingsnis po žingsnio pusantrų metų ramiu metodišku pakantumu vedėte link savęs gilesnio suvokimo. Jūsų taikyta savęs pažinimo ir problemų sprendimo metodika išties ypatinga – į logikos apvalkalą subtiliai įvilkta jausminė paletė, empatijos ir tolerancijos apraiškos. Jūsų taikytą mokymą palyginčiau su liaudiška išmintimi – „neduok žuvies, duok meškerę jai sugauti“. Mano kelias į save dar toli gražu nebaigtas, tačiau Jūsų padovanota „meškerė“ – tai galimybė judėti toliau ir tapti savo gyvenimo valdove, o ne „reaktore“. Nuoširdžiai sakau AČIŪ už toleranciją, praktiškas įžvalgas, atjautą, metodiškumą ir tiesiog šiltą žmogišką bendravimą.

Su pagarba, Sandra

Atsiliepimai po Poros konsultacijos

Sveiki, gerb.Mykolai,
Su Naujaisiais metais sveikinam Jus.
Esu Jums be galo dėkinga, kad – išgelbėjote mane ir mano šeimą.
Taip pat, už šią neįkainojamą dovaną, galimybę pažinti save. Viską padarysiu ką tik pasakysite. 
Norėčiau Jus stipriai apkabinti, esate nuostabus žmogus.
Darnių metų Jūsų gyvenime.
Rasa, Vilnius.

Atsiliepimai po Pykčio ir Nuoskaudų neutralizavimo

Laba diena gerb. Mykolai

Ačiū už nuostabią praktiką atsikratant pykčio ir susijusių emocijų.
Tiesą pasakius, šiek tiek jaudinausi dėl šio susitikimo prieš atvažiuodama. Bijojau, kad nesusitvarkysiu su ta užduotim – gėdinsiuos, nepasiduosiu… Bet jūs tarsi žinojote visus mano “excuses” (pasiteisinimus, vengimą tai atlikti)  ir savo kantrybe, ramybe, tikėjimu, palaikymu ir padrąsinimu padėjote įveikti šią užduotį. Džiaugiuosi galėdama su jumis eiti šį savęs pažinimo ir tobulinimo kelią. Jūs esate nuostabus.
Lina, Mažeikiai

Atsiliepimai po programų Pažink save ir Tapk savo gyvenimo valdove

Dar kartą labai didelis ačiū jums, kad padėjote susitvarkyti su vidinėmis problemomis, o taip pat atstatyti byrančią santuoką.
Aplinka bei aplinkybės pradės keistis, kai pradėsime pokyčius nuo savęs, prisiimsime atsakomybę už savo gyvenimą, nenumesime jos kitiems. Kiek pastangų įdėsime, tokius pokyčius ir turėsime. Didelis ačiū už jūsų rūpestį, pastangas, pasidalintas žinias ir nuoširdumą siekiant padėti kitiems! Linkiu jums nesustoti ir toliau tobulėti savo darbe, kad vis didesnę auditoriją pasiektų jūsų skleidžiamos žinios.
Jacinta, Kaunas

Atsiliepimai po individualios konsultacijos:

Mykolai, Jūs darote stebuklus!!!
Ramaus vakaro.

Rasa, Vilnius

Atsiliepimai po Seminaro poroms Nr. 3 Kaip sustiprinti intymų poros ryšį:

Labas Nerija ir Mykolai,
Mes su vyru esame sužavėti seminaru ypač praktikomis – meditacijomis.
Labai patiko visos praktikos išskyrus ragavimo, bet čia tiesiog skonio reikalas, nemanau kad ją reikėtų keisti..:)
Dar anksti pasakyti , kas pasikeitė, bet grįžome su tokia atsipalaidavimo ir suartėjimo doze kurios niekada nebuvom patyrę anksčiau.
Laikas kartu buvo labai kokybiškas, tikras ir intymus nei su niekuo nepalyginamas. Manau kad tos kokybės ir trūko būnant dviese.
Šviesos meditaciją pritaikėme jau pirmąjį vakarą, ne iškart pavyko, bet gana greitai.
Susitarėme su vyru, kad į savaitę nors kartą susikursime sau intymią erdvę dviese ir skirsime laiko praktikoms.. Taigi rytojus džiugina ir svaigina:)
Pagarbiai, Sandra ir Artūras

Atsiliepimai po pirmos konsultacijos:

Ačiū Jums, Mykolai. Jūs per viena susitikimą sugebėjot pakeisti mąstymą apie tam tikrus elgesio stereotipus. Supratau, kad priekaištaudama, menkindama ir manydama, kad visada ir visur esu teisi, santykiu ne tik kad nepagerinsiu, bet ko gero pati juos nutrauksiu. Pabandžiau elgtis kitaip ir vyras stebuklingai pasikeitė. Dabar santykiai tarp mudviejų yra tokie geri, kokių dar nebuvo per 11 metų. Na ir seksualinis gyvenimas atsinaujino :).

Lina, Londonas

Atsiliepimai apie Nuoskaudų ir Pykčio pašalinimą:

Sunku kažką konkretaus įvardinti. Tiesiog apėmė lengvumas. Nesuku plokštelės, verdančio puodo neliko. Mintys naujos, švarios sukasi galvoje 😊 Ačiū Jums už šią naują būseną 😊

Kristina, Vilnius

Atsiliepimai po konsultacijos “Kaip išgyventi skyrybas”

Laba diena, ačiū Jums už tikrai neįkainojamą pagalbą. Jaučiuosi puikiai ir manau nutrauksiu Jūsų konsultacijas. Svarbiausia žinau pas ką kreiptis, jei ateity vyks nesusipratimai su “pampersais” .
Dar kartą ačiū, sėkmės Jums. Gintarė

Atsiliepimai po seminaro poroms Nr. 1 Kaip atkurti ir išsaugoti darnius santykius poroje

Labai jums ačiū už seminarą, tiek pozityviu įspūdžių patyrėme abu su vyru. Ypač patiko siurprizas. Tai buvo didžiulis jausmų prasiveržimas ir po to dar didesnis atsipalaidavimas. Panašiai kaip audra jūroje ir ramybė kai viskas baigiasi. Nuostabus jausmas. Labai norėčiau apsilankyti visuose jūsų seminaruose, sužinoti dar daugiau informacijos ir pasimokyti kaip sutvirtinti šeimą. Jus esate stebukladarys šeimyniniuose reikaluose🤗 Širdingas jums ačiū už viską ką darote. (Tatjana iš Londono)

Atsiliepimai po seminaro Pykčio įvaldymas Vidinei Ramybei ir Santykiams Gerinti

Sveiki, Mykolai

Nepaprastai naudingas seminaras. Pirmadienį galva buvo švari, buvo lengva ir gerą. Šiandien Likimas jau pamėtėjo išbandymą ir progą žinias pritaikyti praktikoje. Man paskambino ex žmona ir pradėjo plūstis, kaltinti, žeminti ir kitaip įžeidinėti.  Priėmiau tai, kaip kito žmogaus pyktį. Jausmas buvo toks, tarsi uodas bandytų įkąsti per storą megztinį 🙂

Ačiū Jums, Romas

Atsiliepimai po konsultacijų: Galina

Gerbiamas pone Mykolai

Esu be galo dėkinga jums už pagalba kuria suteikėte man ir mano vyrui išsaugant mūsų šeimą. Baisų ir pagalvoti kas būtų su mumis jei ne jūsų konsultacijos ir didžiulis moralinis palaikymas. Emigracija iš Lietuvos ir su tuo susijęs stresas neigiamai paveikė mūsų santykius. Abudu pasikeitėme, pastoviai pykomės, atitolome vienas nuo kito ir per kelis paskutinius metus mūsų bendro gyvenimo sparčiai artėjome prie skyrybų slenksčio. Paskutinis taškas buvo padėtas kai sužinojau apie vyro neištikimybę. Bandėme išsiskirti bet buvo nepakeliamai skaudų. Nežiūrint į visus neigiamus faktorius kažkoks ryšys dar laike mus kartu. Atėjome prie situacijos kai negalėjome gyventi kartu bet ir išsiskirti nebuvo jėgų. Nematėme išeities iš susidariusios padėties. Tuo metu ir kreipiausi pas jūs pagalbos. Viskas pradėjo keistis į gerą pusę nuo pat pirmų konsultacijos minučių. Kiekvieną kartą po pokalbio su jumis jaučiau palengvėjimą, atsirasdavo jėgų ir vilties. Kuo toliau tuo labiau jaučiausi saugi ir laiminga viduje, pasitikėjimas savimi augo kaip ant mielių. Žinojau kad jūs vedate mane teisingu kelių. Su laiku pakeičiau požiūri į daugelį dalyku, stengiausi mastyti tik pozityviai ir mano reakcijos į stresinius įvykius pasikeitė nuo panikos ir nežinojimo ką daryti i stiprų įsitikinimą kad nieko baisaus neatsitiks. Pagal kažkokius stebuklingus dėsnius kiekvieną kartą viskas klostėsi kuo geriausiai, tai leisdavo man toliau džiaugtis gyvenimu. Po to kai užbaigėme savęs  pažinimo etapą kaip ir žadėjote manyje įvyko perversmas. Gimiau iš naujo. Pradėjau žiūrėti visai kitomis akimis į mane supančius žmones  ir įvykius. Pasikeitė mano bendravimo būdas, mąstymas ir lūkesčiai.

Sulaukusi 45 metų pradėjau naują gyvenimą. Jaučiuosi pasitikinti savimi, rami ir laiminga. Pasikeitė ir mano išvaizda. Tai pastebėjo aplinkiniai žmonės, sulaukiu daug komplimentu. Santykiai su vyru žymiai pagerėjo. Pradėjome labiau rūpintis vienas kitu, nebeliko priežasčių pykčiui ir barniams. Dabar tiesiog gera būti kartu. Kuriame bendrus planus ateičiai ir jaučiamės visiškai atsipalaidavę vienas kito kompanijoje.

 Labai ačiū kad pasidalinote su manimi neįkainojamą patirtimi ir padėjote atsistatyti po stipraus gyvenimo išbandymo. Dabar tiksliai žinau kad ir kas atitiktų gyvenime aš susitvarkysiu.

Su pagarba, Galina

Atsiliepimai po konsultacijų: Ramūnas

Sveiki Mykolai,

Aš tikiuosi, jog Jus laikotės itin puikiai.

Bet ši vakar kita tema: pries dvi savaites skridau į Lietuva ir kažkaip atsidariau telefone seną dienorašti.  Skaičiau paskutinius pora mėn. iki skyrybų ir ir pora mėn. po.

Aš niekad negalvojau, jog as esu patyres dideliu sunkumu, kaip gali “pasigirti” kiti žmones.  Bet kai paskaičiau, kaip aš jaučiausi tada, supratau, jog as buvau pragare.  Man buvo labai sunku tada.  Aš išgyvenau tą periodą tik su Jūsų pagalba.  Jei ne Jūs – tikiu, jog šiandiena gulėčiau ant sofos pilnas depresijos, kaltės ir prisiminimu. Arba alkoholikas. O apie santykius su dukra net kalbos nebūtu.  Jus taip padėjot man, kad nėra žodžių…  Jūs tikrąja prasme suteikėt man antra šansą, antra gyvenimą.

As visada busiu Jums dėkingas už tai.  Jei yra daugiau būdų, kaip aš dar galėčiau būti Jums naudingas – norėčiau išgirsti ir prisidėti.

Pagarbiai, Ramūnas

Atsiliepimai po konsultacijų: Martyna

Psichologo pastaba: Martyna sėkmingai įveikė Pykčio ir Nuoskaudų pašalinimo etapą:

Man net keista, sakyčiau nejauku, kad nebejaučiu pykčio. Lyg kažko truktų. Matyt taip turėjo įvykti. Ačiū Jums už pagalbą.

Martyna, Vilnius

Atsiliepimas po psichologo konsultacijos: Miglė

Esu Jums dėkinga ! Už palaikymą mano kelyje esant blogam o gal ir geram  laikui, kurio dėka supratau daug gyvenimo tiesų … Gavau galimybe kitaip į viska žiūrėti- mąstyti. Daug nuostabiu žmonių šalia…. Ir dar, daug, visko …. Kam reiktų turbūt visos dienos aprašyti…

Esu Jums DĖKINGA. Miglė

Atsiliepimai po konsultacijų: Eglė

Labas vakaras,

Šiandien, iš jūsų išėjus, pirmą kartą gyvenime jaučiausi laiminga, su šypsena veide ir širdyje.  Tikrai jaučiausi kaip naujai gimusi. Dėkoju!

Atrodo toks paprastas dalykas – supratimas kad negali būti kalta dėl viso pasaulio bėdų, pakeičia tavo gyvenimą. Jaučiuosi, tarsi būčiau nusimetusi didžiulę naštą, kuri ne tik slėgė mane, bet ir buvo užtemdžiusi mano akis…

Kitas nuostabus dalykas, įvykęs šiandien – suvokimas, kad būti mylima, tai reiškia pačiai mylėti. Mylėti ir dalintis meile, o ne reikalauti ir priekaištauti. Nors tai buvo man žinoma, kaip du kart du. Bet tik šiandien tai įsisąmoninau iš tikro.

Į savo vaikus šiandien “ėjau” su didele Meile. Ir man sekėsi – gavau daug bučinių ir meilės prisipažinimų 😊

O pokalbis su išgėrusiu vyru vyko ramiu tonu, be jokių priekaištų jam. Į jo paerzinimus sureagavau ramiai. Ir dar stebuklas, Mykolai 😁

Šiandien stebėjau, kaip mano mama viską mato ir supratau kad galiu neaiškinus, jaustis tik geriau.

Dėkoju, Mykolai!

Eglė, Vilnius.

Atsiliepimai po konsultacijų: Inga

Sveiki,

Labai noriu Jums padėkoti, kad tiek daug padėjot einant sąmoningumo ir savęs pažinimo keliu. NEĮTIKĖTINA, tikrai neįtikėtina, kaip pasikeitė mano ir mano šeimos gyvenimas. Trykštu džiaugsmu ir pasitikėjimu. Kiekvieną dieną daug galvoju, ir supratau tai, kad yra labai gerai, kad tokius tarpus tarp konsultacijų dariau. Man tai tik į naudą. Supratau, kad reikia laiko visai gautai informacijai įsisavinti ir atlikti praktiškai. Tik atsikračius pykčio ir nuoskaudų, pradėjau gerbti, skatinti ir palaikyti vyrą. Jis mano akyse iš neigiamos personos, po truputį virsta herojumi. Bet tam reikia daug laiko, nes, pasirodo, ego pas mane buvo nemažas 🙂

Beje, vyras taip pat mane tik neigiamą matė, o dabar vis dažniau ir dažniau girdžiu kaip kitiems mane pagiria, komplimentus sako ir kur kas dažniau apkabina. Taip pat pradėjom daugiau sutarti dėl vaikų auginimo ir auklėjimo. Pasirodo, daug ko bendra turim. Jo mama dar nemažai prie šito prisideda. Ji mane gerbia ir vis sūnui pagiria.

Per Kalėdas pas mus atvažiuoja svečiai iš Lietuvos. Tai bus išbandymas mūsų šeimai. Labai pasistengsiu, kad visiems būtų gera ir jauku. Prieš tai, visada susipykdavom ir susikoliodavom prie kitų, o dabar abu sutarėm, kad daugiau taip nesielgsim. Problemas spręsim tik mudu abu, nekišant į nemalonią situaciją kitų žmonių.

Dar vienas malonus pastebėjimas, kad jei kas ir atsitinka, ramiai sau pasakau, kad viskas išsispręs man palankiausiu būdų. Taip ir atsitinka. O anksčiau taip negalvodavau ir stresuodavau.

Dar kartą AČIŪ. Gerų, linksmų, malonių ir šiltų Jums ir Jūsų šeimai švenčių. Ačiū, kad gražinat pasaulį ir padedat žmonėms tapti išmintingesniems ir laimingesniems 🙂

Inga, Londonas

Atsiliepimai po konsultacijų: Daiva ir Andrius

Ačiū Jums už priminimą dėl seminaro poroms… O dėl santykių, tai Jūsų dėka judame į priekį žingsnelis po žingsnelio ir tikrai stengiamės,.. Ir labai džiaugiamės, kad atradome Jus, Mykolai, nes Jūsų dėka sužinojome kaip sutvirtinti savo šeimą ir turėti gražius santykius! Nuoširdžiai dėkojame!
Gražaus vakaro!
Daiva ir Andrius

Atsiliepimai po konsultacijos: Rita

Ačiū Jums už Jūsų nuoširdumą, ir skiriamą laiką, mažai tokių psichologų yra, kurie skirtų dar papildomai laiko. Jūs išskirtinis Mykolai 🙂
Ir Dievas  Jums už tai padeda  🙂
Ačiū didžiausias už palaikymą, Rita

Atsiliepimai po konsultacijos: Rūta

Ačiū, Jums Mykolai, kad atvedate į tikrą kelią, kur yra taika ir pagarbus požiūris, kad žmogus turi ir gerą pusę. Labai ačiū už vakarykščią konsultaciją ir galimybę pažvelgti į situaciją kitaip. Labai mane palietė.

Rūta

Atsiliepimai po poros konsultacijos: Inga

Labai dėkojame už jūsų laiką ir pagalbą suprasti kaip vienas kitą skaudiname ir nuo ko pradėti.
Po susitikimo mes išėjome pavakarieniauti. Andrius pasiūlė ieškoti kompromiso dėl gyvenimo kartu.
Mes gyvename vis dar atskirai. Mus aplankė Andrius penktadienio vakarą ir išvyko sekmadienį ryte. Pradėjome kalbėti, paaiškinti, kada vienas kitą įžeidžiame. Ačiū Jums, kad padėjote suprasti, kad svarbu sakyti ir žinoti kaip jaučiamės. Pajutome rezultatą.
Nusprendėme, kad lankysimės pas jus toliau.
Norėtume rezervuoti vietas į  Seminarą poroms Nr. 1 Kaip sukurti ir išsaugoti darnius santykius poroje.

Gražaus vakaro, Inga

Atsiliepimai: Rima

Rimos užklausimas porų psichologui:

Sveiki. Šeimoje įvyko santykių krizė. Ar galėtumėt padėti, pakonsultuoti, ar įmanoma dar išsaugoti santykius, ar juos nutraukti. Tai liečia ir du mažus vaikus. Labai lauksiu atsakymo.

Rimos būsena prieš  konsultacijas:

Šiandien su vyru turėjom tokią situaciją. Jis papasakojo, kad per Kalėdas dar atvažiuos jo pusseserė su  dukra. Ir kad reikia tai mergaitei dovaną nupirkti, nes jie irgi turės mūsų vaikams dovanų. Paklausiau, ką pirksim, kiek jai metų. Jis sako nežinau. Sakau, tai pasiskambink mamai ir paklausk. Sako palikau telefoną mašinoje. Na ir pradėjo mane žeminti ir rėkti, man grasinti, kad galvą sudaužys. Anot jo, aš turėčiau žinoti, ką mėgsta tokio amžiaus mergaitės. Paskutiniu metu mane kaip žiauriai veikia toks šlykštus jo elgesys…. Jaučiuosi lyg būčiau niekas, niekam nereikalinga. Jaučiuosi labai nesaugi, kyla didelis nerimas viduje…. Labai laukiu to pagerėjimo, nes atrodo, kad daugiau nebeištversiu tos įtampos…

Rimos būsena po antros konsultacijos:

Sveiki,  Ačiū, kad padedate tapti man išmintingesnei, protingesnei kuriant darnius santykius. Turėjom dar tik dvi konsultacijas, bet jau dabar jaučiu didelį pagerėjimą. Kai kreipiausi į Jus, jaučiau didelę įtampą, baimę, nerimą. Galva buvo kaip bičių avilys. O dabar jaučiuosi lengvesnė, ramesnė, miegu geriau, lengviau užmiegu. Vyras irgi neįtikėtinai greitai pasidarė geresnis, jau kelinta diena balso nebekelia, daugiau padeda su vaikais, nežemina.

Rimos būsena po trečios  konsultacijos:

Labai dažnai praeitą savaitę sau kartojau WOW. Tikrai neįtikėtina, kad nuo manęs tiek priklauso. Andrius visai kitas žmogus. O su vaikais kiek daug užsiima. Nebereikia prašyti, kad kol aš ruošiu vakarienę, kad jis pakeistų pampersą, ar jei verkia vaikas, kad su juo pabūtų, nes aš nebespėju.
Šeštadienį kartu žiūrėjom filmą, ko jau labai seniai nebedarėm. Bet abu buvom pavargę, kad net bežiūrėdami filmą užmigom.
Jis labai nori sportuoti, nes turi problemų su koją. Prieš beveik 3 metus smarkiai ją  pažeidė. Buvom pas gydytoją, ji išmasažavo koją kur skauda ir sakė, kad jis gali kaip ir visi kiti sportuoti. tai Andrius ir mane pakvietė, sako pasikeisdami vaikus pažiūrėsim. Tai man vėl buvo wow. Tiesiog neįtikėtina.
Savaitgalį labai daug laiko praleidom lauke. Buvom pažiūrėti kaip mūsų rajono krepšinio komanda žaidžia. Smagiai su rogutėmis pačiaužėm. Buvo labai smagu.
Jaučiu tokį palengvėjimą ir gerumą, lengvumą.
Ačiū, kad padedate.

Rimos būsena po ketvirtos konsultacijos:

Sveiki,  Ačiū už vebinarą Buvo įdomu ir naudinga. Tai, ką jau buvau girdėjusi, labiau įsitvirtino galvoje. 

Aš dar iki dabar stebiuosi, kad mano šeimoje santykiai pagerėjo.  Neatsimenu, kada su Andriumi taip artimai ir nuoširdžiai bendravom, planavom savaitgalius. Pastebėjau, kad kai esu ramesnė ir namai ne taip greitai apsijaukia. O anksčiau erzindavo bet koks daiktas padėtas ne vietoje. O ypač vyro daiktai padėti ne vietoje. Vyras pradėjo girti, kad skaniai valgyt gaminu. Ir anksčiau būdavo sunku sugalvoti, ką reiks šeimai pagaminti, o dabar vos kone savaitei turiu meniu susiplanavus. Idėjų ir receptų pilna galvoje. Sūnus irgi daugiau pradėjo valgyti. Dar prieš daugiau nei mėnesį jam smuko vienos kelnės, belakstydamas jas pamesdavo, o dabar kaip tik. Taip pat turėjom problemų su guldymu.  Jis vis norėdavo su mumis miegoti, bet jei sesuo nubunda, ar parėkia, nei mes, nei sūnus gerai neišsimiega. Nupirkau vilnonę antklodę ir patalynę su jo mėgstamais herojais. Tai dabar jokių problemų. Pats nori savo kambary miegoti  ir lengviau užmiega. 
Beje, keletą kartų Andrius buvo labai piktas ir negražiai šnekėjo, bet nepasidaviau ir neatsakiau jam tuo pačiu. Ir ką jūs manot? Ogi jis greitai nusiramino, atrodo, apsisuko ir  vėl normaliai bendrauja, nekeldamas balso. Tai taip džiugu suprasti, kad pasirodo galiu vairuoti savo šeimos laivą.
Mūsų mergaitė jau sėdi. Tai visada dabar visa šeima vakarieniaujam prie bendro stalo. Pirmą vakarą buvau laiminga iki dangaus. Visą stalą apsėdam visi. Kaip smagu, kad mūsų tiek daug. Labai esu ir visada liksiu Jums dėkinga, kad padėjote suprasti, kaip turiu elgtis, kad išsaugočiau šeimą ir kad esam mes stipri šeima, turinti daug saitų. Tereikia išmokti mums bendrauti. 
Gero vakaro. 

Rima, Londonas

Atsiliepimai: Rasa (kalba netaisyta)

Sveiki,

 Ačiū, kad padedate tapti man išmintingesnei, protingesnei kuriant darnius santykius. Turėjom dar tik dvi konsultacijas, bet jau dabar jaučiu didelį pagerėjimą. Kai kreipiausi į Jus, jaučiau didelę įtampą, baimę, nerimą. Galva buvo kaip bičių avilys. O dabar jaučiuosi lengvesnė, ramesnė, miegu geriau, lengviau užmiegu. Vyras irgi neįtikėtinai greitai pasidarė geresnis, jau kelinta diena balso nebekelia, daugiau padeda su vaikais, nežemina.
Rasa, Dublinas

Atsiliepimai: Rita (kalba netaisyta)

Norėjau jums padėkoti. Labai man padėjote suprasti ir surasti save, jausiuosi taip, lyg pradėjusi nauja – sėkmingą gyvenimo etapą. Ačiū jums.

Rita, Londonas.

Atsiliepimai: Aistė (kalba netaisyta)

Ačiū, Mykolai!

Aš dar tik pirmuose žingsniuose, tačiau noriu Jums padėkoti ir pasakyti, kad Jus esat tikras genijus, kad sukūrėt šita programą! Visi Jūsų atrodo paprastutėliai paveiksliukai, schemos, naudojamos alegorijos, jau dabar man įneša tiek daug aiškumo, kiek aš skaitydama mokslines knygas, straipsnius, dirbdama su gerai žinoma psichologe, niekada dar nebuvau gavusi!

Paprastume neprastumas.
Ačiū Jums labai.
Aistė, Dublinas

Atsiliepimai: Ieva

Dėl labai dažnų nesklandumų ir konfliktų santykiuose brandinau mintį susirasti porų psichologą jau kurį laiką, bet vis atidėliojau, tikėdamasi, kad galbūt tai jau paskutinis nesutarimas, galbūt mano aiškinimai vyrui vieną dieną suveiks ir jis susipras, kaip turėtų pasikeisti, ko nebedaryti, ko nebesakyti, kad neiššauktų mano nepageidaujamų reakcijų. Kreipiausi į Mykolą, kai, atrodė, jau per vėlu išgelbėti mūsų santykius – vyras susikrovė daiktus ir išsikraustė. Paliko mane su 7 mėnesių kūdikiu. Pasakė, kad gailisi tuščiai iššvaistytų metų su manimi ir nesupranta, kaip išvis galėjo leisti sau prieiti iki tokio taško. Kad turėjo mane palikti jau po pirmojo mūsų nesutarimo… Aš vis teisinausi, maldavau pasigailėjimo, žadėjau susirasti psichologą ir įveikti savo problemas, bet jis netikėjo – buvo tvirtai apsisprendęs. O aš negalėjau net prisileisti minties apie gyvenimą būnant viena.

Jau po pirmojo vizito pas Mykolą, ėmiau po truputį kapanotis iš savigailesčio, streso ir liūdesio liūno. Supratau, kad ši būsena į šviesesnį rytojų tikrai nenuves. Mykolas suteikė drąsos imtis tinkamų veiksmų – pradėti rūpintis savimi ir keistis. Čia ir dabar. Nors vis dar atrodė, kad nėra vilties susigrąžinti vyrą, po dviejų savaičių jam atėjus aplankyti sūnaus, aš jau buvau kitokia. Nustojau graužtis, verkti, aiškinti kažką ir maldauti pakeisti sprendimą – iš manęs ėmė sklisti ramybė, švelnumas ir žinojimas, kad viskas anksčiau ar vėliau bus gerai. Tereikėjo trijų tokių susitikimų, ir vyras prašneko apie savo svarstymą grįžti. Aptarėme jo pageidaujamas sąlygas, ir netrukus vėl pradėjome mokytis gyventi drauge.

Gaila, kad anksčiau atrodė, kad pakeisti savo požiūrį į tam tikrus dalykus yra beveik neįmanoma. Esu be galo dėkinga Mykolui už gebėjimą nukreipti mano mintis teisinga linkme. Ką gi, pirmas žingsnis žengtas, dabar laukia naujų sėklų sėja mano galvoje. Žinau, kad reikės kantrybės, kol jos sudygs, ir atidžios priežiūros, kad subrandintų sultingus vaisius. Tačiau Mykolo dėka gavau visas šiam darbui reikalingas priemones, o svarbiausia, vėl pradėjau tikėti, kad kiekvienas sutiktas žmogus mūsų gyvenime – tai galimybė tobulinti save.

Ieva, Vilnius

Atsiliepimai: Jolita

Esu labai Jums dėkinga ir džiaugiuosi, kad suradau Jus. Neįtikėtina kaip vienas žmogus gali pakeisti tavo požiūrį ir pakeisti gyvenimo kokybę. Jūsų dėka pradėjau pažinti ir suprasti save. Per labai trumpą laiko tarpą iš visiškai nelaimingo žmogaus, pradėjau džiaugtis mažais dalykais ir šypsotis. Ačiū Jums!

Lolita, Londonas

Atsiliepimai: Giedrė

Nekantriai laukiu mūsų kito susitikimo, kad galėčiau toliau judėt priekin.
Tikrai, jaučiuos daug ramesne ir tvirtesne.Tas persiduoda ir santykiams namie.
Esu Jums labai dėkinga, Giedrė

Atsiliepimai: Ana

Jūs atliekate puikų darbą ir aš skleidžiu Jūsų mintis savo draugų bei pažįstamų rate. Aš irgi labai noriu, kad kuo daugiau porų būtų laimingesnės, išmoktų elgtis vienas su kitu, kitaip tariant, pagaliau sužinotų „vienas kito naudojimo instrukciją“. Rekomenduoju apsilankyti Jūsų seminare ir jau patiriantiems sunkumus, ir tiems, kam dar tik gresia užlipti ant grėblio… nes seminaro poveikis mano pasaulio supratimui buvo milžiniškas, prieš tai skaityti straipsniai ir knygos santykių gerinimo klausimais nedavė beveik jokios naudos – niekas nesikeisdavo, tik dar labiau blogėjo… Štai todėl aš labai rekomenduoju visoms poroms susipažinti su Jumis.
Atsiliepimai: Ana, Vilnius.

Atsiliepimai. Agnė

Sveiki,

Aš jums galiu pasakyti man norisi šaukti…spiegti…iš laimes!
Nežinau ką jus man šiandiena padarėte bet aš jaučiuosi tokia laiminga. Jaučiuosi kad jus man kažkaip numetėt labai dideli “kančių akmenį”.
Ačiū kad atvėrėt man akis ir pasakėte visa teisybe.

Agnė, Londonas

Atsiliepimai. Enrika

Labai ačiū žz palaikymą. Aš labai džiaugiuosi kad jus atradau. Man kartais užtenka vien žinoti kad jus ten kažkur esat ir aš gausiu patarimą jei dėl ko nors nebusiu tikra.
Enrika, Dublinas
Atsiliepimai. Agnė
Labas vakaras, Mykolai,
esu labai laiminga, kad  turėjau galimybe Su jumis susipažinti. Po Musu pokalbio užpludęs ramumas mane lydėjo visa savaitgali. Ačiū jums už tai.
Agnė, Vilnius

Atsiliepimai. Rita

Ačiū už stiprų palaikymą, pasitikėjimo didinimą, gilų matymą, išminti, savo ir kitu emocijų suvokimą ir atskyrimą kas mano, o kas ne mano problema. Ačiū ypač už tai, kad supratau, jog neprivalau iš vis reaguoti į kitų žmonių neadekvačias reakcijas ir puolimą, nesugebant atsakyti i rimtus klausimus ir juos spręsti, o vietoj to taikant puolimą. Nereaguosiu į puolimą. Mano tikslas tik duot informaciją pamąstymui – čia mano vakardienos atradimas. O vyro neadekvati reakcija yra jo pačio problema. Aš į tai nebereaguosiu kaip anksčiau.

Vakar dar supratau, kad turiu dar pakankamai ramų vyra, o pati daug daugiau nerimo turiu ir nemoku valdyt emocijų. To galiu tikrai pasimokyt iš savo vyro

Dar kartą AČIŪ

Rita, Vilnius

Atsiliepimai. Tomas

Sveiki Mykolai.

Ačiū didžiulis. Esu jums be galo dėkingas už tai kad supratau koks as esu is tikrųjų.Mano praėję metai buvo sėkmingi ir tai Jūsų labai didelis nuopelnas! Ačiū už Gimtadienio palinkėjimą ir ačiū už viską!

Tomas, Marselis

Atsiliepimai. Jurga

Sveiki Mykolai,

Ačiū už Jūsų skirta man laiką. Po keleto savaičių pirmą kartą namie šypsojausi…
Norėčiau kuo greičiau atsitiesti ir pradėti naują etapą savo gyvenime. Ar galite sekanti karta man skirti daugiau laiko?
Jurga, Vilnius
Atsiliepimai. Živilė

Sveiki Mykolai,

Noriu pasidžiaugti, kad man gerai sekasi. Labai daug dėkojau ir gyriau savo vyrą, nepaisant jo blogo elgesio su manim. Gydau jo nesaugumą…
Jau perskaičiau knygoje Bijok ir daryk vietą apie minčių galią ir rankų nulenkimą. Labai gera knyga 🙂
Pasikoregavau planą savo, papildžiau ir jau vykdau po truputį 🙂
Ačiū už išmintį ir padrąsinimą 🙂
Laiminga,
Živilė, Vilnius
Atsiliepimai. Kristina

Laba diena,

nuoširdus AČIŪ už tokį malonų ir padrąsinantį laišką, o muzikinė dovana net susijaudinimo ir džiaugsmo ašarėlę išspaudė:)).   Kaip viskas tikra ir miela… Nauja pradžia, nes ankstesnis gyvenimas man “pagailėjo” tų malonumų, bet aš dabar suprantu kodėl vyko viskas taip, o ne kitaip.
Darbe šiandien gana drąsiai ir produktyviai jaučiuosi.
Su didžiuliu dėkingumo jausmu,

Kristina, Oslas

Atsiliepimai. Romas

Mykolai,  nėra žodžių,  kad tiksliai apsakyti kaip aš esu dėkingas už jūsų pagalbą.   Skirtumas tarp to kaip jaučiausi ir kaip atrodė mano gyvenimas pavasarį ir kaip yra šiandien  – tiesiog gigantiškas!

Dar kartą ačiū už tai ką jūs darote!!!

Įspūdingų ir nuostabių metų!

Romas, Dublinas

Atsiliepimai. Ana
Dėkoju už suteiktą viltį, gražintą gyvenimo džiaugsmą ir drąsą tobulėti.
Ana, Dublinas
Atsiliepimai. Jonas
p.s. Jei ne Jūs man dabar būtų visai nekaip, bet susitvarkau ir viskas OK.
Jonas, Vilnius
Atsiliepimai. Indrė
Niekada nesilankiau pas psichologus ar panašaus pobūdžio žmones-gydytojus, nes buvau nusiteikusi, kad į žmogaus vidų iki galo jie neįlys ir neprivers keistis. Esame savo likimo, santykių, gyvenimo, minčių ir viso kito kalviai. Apsilankius pas Mykolą supratau, kad iš tikrųjų buvau teisi – jis neįlys į mano kailį ir neprivers manęs keistis…tačiau, nubraižęs nesudėtingas rodykles jis geba paaiškinti, kodėl vienoje ar kitoje situacijoje elgiamės vienaip, o ne kitaip. Tas žinojimas skatina keistis, nes viduje ateina ramybė, kad toks elgesys yra ne blogoji tu, o tiesiog pasekmė.
Didelis dėkui ir už greitą darbą, sukoncentruotą informaciją. Pora apsilankymų po kelias valandas ir tave grąžina į teisingą kelią. Žinoma, kad viskas, kas vyksta toliau, priklauso tik nuo  mūsų pačių.
Indrė, Utena
Atsiliepimai. Ieva

Aš ( ir drauges) džiaugiuosi kad apsilankiau pas Jus!

Ieva, Vilnius

Atsiliepimai. Rasa

Sveiki Mykolai,

Vakar net nuvažiavau i kavine ir pakviečiau savo šeima atšvęsti 🙂 naują savo pasiekimą ir naujo gyvenimo pradžia. Šie pasiekimai buvo vieni iš didžiausiu mano gyvenime ir padare dideli posūki mano gyvenimo kelyje.
Labai dėkoju Dievui, kad Jis mus suvedė ir kalbėjo man per Jūsų patirti ir sukaupta didelę išmintį.
Nuoširdiai Jums Ačiū.

Rasa, Vilnius

Atsiliepimai. Tomas

Labas vakaras Mykolai,

Dėkoju Jums už gražų laišką. Tikrai, susitikimo rezultatas viršijo mano lūkesčius, todėl esu dėkingas Jums. Po susitikimo pasidarė širdyje ramiau, kad yra išeitis 🙂

Tomas, Kaunas

Atsiliepimai. Diana

Laba diena Mykolai,

Dėkoju už viska, turit labai dideli talentą ir ji panaudojat. Vakar buvau pozityviai sukrėsta ir gavau viltį…

Diana, Vilnius

Atsiliepimai. Ramutė

Sveiki. Labai apsidžiaugiau gavusi Jūsų laišką. AČIŪ. Noriu atvažiuoti i seminarą .kol kas negaliu. Santykiai truputi pagerėjo. Buvo labai gera Jūsų konsultacija, Aš pradėjau i vyrą žiūreti ir galvoti visai kitaip. Pakeisti savo mąstymą apie ji labai sunku, bet aš labai stengiuosi ir viskas bus gerai. Jis taip pat po truputį keičiasi. Seksiu Jūsų informaciją ir būtinai kai galėsiu atvyksiu i seminarą .Ačiū Jums kad esate. Iki.

Ramutė, Klaipėda

Atsiliepimai. Jekaterina

Seminaras poroms man asmeniškai labai patiko, iki šios dienos apie jį prisimenu ir paanalizuoju kiekvieną pasakytą gerb. Mykolo sakinį. Manau seminaras didelį įspūdį paliko ir vyrui :) kažkoks pasikeitęs į gerąją pusę :)
Ateityje su malonumu sudalyvautume ir daugelyje kitų, būtent gerb. Mykolo vedamų seminarų.
Jekaterina, Kaunas
Atsiliepimai. Rita
Labai, labai esu dėkinga.
Rita, Vilnius
Atsiliepimai. Ričardas
Sveiki Mykolai,
 Ačiū Jums už konsultaciją, dabar yra viskas aiškiau. Pats procesas buvo netgi įdomus :)
Dar įsigilinsiu visą gauta medžiagą ir tesiu aptartus tolimesnius veiksmus.
 Iki greito, Ričardas, Oslas
Atsiliepimai. Julija

Sveiki, rūpestingasis Mykolai, aš visą dieną galvojau kaip Jums nuoširdžiai padėkoti, nes šiuo atveju banalaus “ačiū” gali neužtekti, turbūt tai girdite labai dažnai, nors kitą vertus šis žodis neturėtų nuvertėti. Aš esu Jums tikrai labai dėkinga, kad užvedėte mane ant kelio, šiandien jaučiuosi kažkaip ramiau… Ši diena buvo visai kitokia, nei buvusios prieš tai, prirašiau labai daug, nes atrodo, kad mano smegenys pradėjo pagaliau veikti, tikiuosi, kad skaityti neatsibodo. Nuo pat mažens buvau verčiama būti savarankiška, viską spręsti pati, aš taip įpratusi, todėl man paprašyti pagalbos buvo iš tiesų sunku, tačiau esu dėkinga Jums ir stengsiuosi laikytis jūsų rekomendacijų.

Julija, Mažeikiai
Atsiliepimai. Tomas
Dabar jaučiuosi  žymiai geriau. Ačiū  jums už  labai gerą konsultacija ir pastebėjimus…  Labai esu jums dėkingas.
Tomas, Dublinas
Atsiliepimai. Donatas
Dažnai jaučiau nerimą ir neužtikrintumą – teko lankytis pas psichologus ir praleisti tikrai daug valandų kalbant apie savo problemas.  Tačiau viskas po kažkiek laiko grįždavo.  Kai kreipiausi pas Jus, norėjau gauti patarimų kaip spręsti problemas šeimoje. Tačiau gavau kur kas daugiau – po mūsų pirmo pokalbio, aš gavau supratimą koks aš žmogus ir kaip man reikia gyventi.  Aiškumas yra didelė dovana, todėl esu labai dėkingas už tai Jums, Mykolai.
Donatas, Dublinas

Atsiliepimai. Rolandas

Labas Mykolai,
aš esu dėkingas už palaikymą ir krypties rodymą.  Net nenoriu galvot, kas butu be šiu konsultacijų…  Jus darot neįkainojamą paslauga visiems žmonėms.
Būtinai pasidalinsiu kaip mums sekasi.  Susirašysim!

Rolandas, Londonas

Atsiliepimai. Ineta

 Dėkoju Jums už pagalbą.  Man tikrai lengviau susidėlioti kas, kaip ir kodėl. Tik dar ne visų patarimų išeina laikytis, tačiau aš stengiuosi, ir reikalai po truputį juda pirmyn: miegas po truputi normalizuojasi.

Ineta, Oslas

Atsiliepimai. Ieva

Laba diena Mykolai,

Noriu parašyti Jums Dideli AČIŪ už profesionalia pagalba ir kad tikite manimi. Tas manau man paliko didžiausia įspūdi ,kad visiškai nepažįstamas žmogus tiki ir pasitiki manimi, labai tai vertinu ir manau man tai labai svarbu, suteikia stiprybes ir noro siekti tikslu.

Dar norėjau parašyti, kad chirurginė operacija pavyko…  Labai džiaugiuosi dėl to ir dar pajutau ir pamačiau, kad žemėje yra Labai geru, nuostabiu žmonių. Ligoninėje labai visi rūpinosi, buvo profesionalai, mieli ir draugiški. Atrodė Kažkas saugo mane iš viršaus:)

Jau kelinta karta pajuntu didele meile ir rūpesti iš visiškai nepažįstamų žmonių.  Man tai labai keista, nes to gal net niekada nejaučiau iš savo šeimos.

Ačiū jums, labai tai norėjau su jumis tuo pasidalinti.  Ir dar karta ačiū, kad tikite manimi.

Gražios jums dienos

Esu dėkinga Ieva, Klaipėda

Atsiliepimai. Egidijus

Neapibrėžtumo jausmas kamavo daugelį metų. Trypčiojau vietoje.  Neradau galimybių, kaip sutvarkyti savo santykius su buvusia žmona. Su ja jau negyvenau daugiau, kaip 5 metus. Visą tą laiką nerasdavau bendros kalbos, nes kliudė emocijos, noras įrodyti savo tiesas, kaltinimai.  Jūs man padėjote  susigaudyti savyje, susitarti su savo buvusia  žmona dėl santykių, sukaupto turto pasidalijimo ir tarpininkavote tarp manęs, buvusios žmonos bei teisininkų. Esu labai dėkingas Jums, kad man greitai ir profesionaliai padėjo taikiai išsiskirti ir užbaigti šį, ilgą laiką mane kamavusį reikalą. Dabar mano gyvenimas įgavo prasmę ir prašvito naujomis spalvomis.

Egidijus, Vilnius

Share Button