Psichologo konsultacija poroms

Kokybės valdybos principais paremtas  darnių poros santykių kūrimo metodas.

SKIRTA

Santykių krizę išgyvenančioms poroms, norinčioms atkurti darnius santykius ir išsaugoti šeimą.

DĖMESIO: Galima sustiprinti ir pagerinti tik tuos santykius, kurie nėra sugedę nepataisomai.

REGISTRUOKITĖS DABAR IR SUŽINOKITE:

 • Kaip Emocinė trauka, buvusi santykių pradžioje, pasikeitė į Emocinį atstūmimą;
 • Koks, Jūsų elgesys atstumia antrą pusę ir atvirkščiai;
 • Nuo kokios neišspręsto Problemos kenčia judviejų santykiai ir kaip ją išspręsti;
 •  Kaip atstatyti Saugią Erdvę ir Emocinę trauką, buvusią santykių pradžioje;
 • Kaip išsaugoti šeimą.

Neuždelskite iki to laiko, kai peržengsite „No return“ tašką!!!

Prastus santykius galima atstatyti. Sugadintus – NE!

Uždelsusiems padedu išgyventi Skyrybų krizę.

Psichologo konsultacija poroms NAUDA:

 • ŽINOJIMAS, kaip sugedo santykiai.
 • AIŠKUMAS, kiek stipriai santykius gadino vieno ir kiek kito elgesys.
 • SUPRATIMAS, kaip atkurti darnius santykius.
 • TIKĖJIMAS, kad galima sustiprinti ir/ar išsaugoti šeimą.
 • PASITIKĖJIMAS, kad su patyrusiu specialistu bus galima atkurti darnius santykius ir sustiprinti šeimą.

Statistiniai duomenys rodo, kad  besiskiriančios poros išgyvena kartu vidutiniškai 13,0 metų (2016) ir ši, bendro gyvenimo trukmė nuolat trumpėja!

Skyrybos – pabėgimas nuo problemos sprendimo.  Jei santykiai pradžioje buvo geri, o dabar suprastėjo, vadinasi tuos santykius mes patys ir sugadinome.

Poros išsiskiria net nesupratusios,  kaip sugadino santykius.  Nesupratę priežasčių ir sukūrę antrą santuoką, elgiasi vienas su  kitu taip pat, kaip anksčiau. Dėl to antros santuokos yra mažiau patvarios ir taip pat, dažniausiai baigiasi skyrybomis.

REGISTRACIJA PSICHOLOGO KONSULTACIJA POROMS

Kas parodo, kad santykiai yra blogi ir reikia kreiptis psichologo konsultacijos?

Jei pastebite, kad tarpusavio santykiuose yra:

 • Nusivylimas, Nepasitenkinimas, 
 • Atitolimas, Atšalimas, Vengimas būti kartu, 
 • Nepagarba,  Netoleravimas,
 • Ignoravimas, Įžeidimai, Panieka, 
 • Priekaištai, Kritika,  Žeminimas, Menkinimas,
 • Konfliktai, Nekalbadieniai, Neseksadieniai,
 • Nebėra noro stengtis dėl kito…
 • Nepasitikėjimas, Tvyro Įtampa…
 • Jaučiate nepasitenkinimą santykiais, antra puse, santuoka…

Reiškia, jog judu patys negalite sustabdyti Šeimos griuvimo!, Todėl,

Nedelsdami kreipkitės Psichologo konsultacija poroms.

Psichologo konsultacija poroms

KAIP PSICHOLOGO KONSULTACIJA POROMS VEIKIA?

Terminas iki konsultacijų pradžios:  7-21 diena. Per šį laiką abu sutuoktiniai  turi pakankamai laiko užpildyti (apie 1 val. kiekvienam)  ir atsiųsti porų psichologui pasirengimo poros konsultacijai klausimynus bei peržiūrėti video medžiagą, kuri leis sutrumpinti konsultacijos laiką bei pasiruošti darnių santykių atkūrimui ir šeimos išsaugojimui.

Darnių santykių sukūrimas poroje yra sudėtingas procesas, reikalaujantis naujų žinių, tinkamo Požiūrio ir gerų Gebėjimų kurti Saugią Erdvę poroje. Kad geriau suprastumėte tarpusavio santykius, geriau pasirengtumėte santykių atstatymui ir poros konsultacijai, kad jos metu sutaupytumėte laiko bei pinigų, prašau peržiūrėti:

 1. 12 min. trukmės video įrašą “Kaip sukurti Laimingą ir Stiprią Šeimą
 2. Seminaro poroms Nr. 1 “Kaip atkurti ir išsaugoti darnius santykius poroje”  38 min. trukmės įvadinę paskaitą “Kodėl skiriamės, jei tuokiamės iš meilės“.

Poros konsultacija trunka 2,5-3,0 val. ir atliekama per vieną kartą. Kad per tokį trumpą laiką galima išsiaiškinti Kaip sugedo santykiai ir Ką daryti, kad juos atstatyti,  psichologas pasirengia poros konsultacijai: išanalizuoja abiejų atsiųstus klausimynus ir parengia reikalingą poros konsultacijai  informaciją.  Taip gaunami tikslūs įrodymai ir sutaupomas konsultacijų laikas.

POROS KONSULTACIJOS METU IŠSIAIŠKINAME:

 • Kokie yra vieno ir kokie kito sutuoktinio tikslai: išsaugoti santuoką, išsiaiškinti, ar verta gyventi toliau kartu, pasitikrinti, ar dar yra vilčių išsaugoti santuoką, etc.
 • Kaip ir kiek gadina santykius vieno ir kiek kito sutuoktinio Atstumiantis elgesys.
 • Kaip ir kiek gadina santykius vieno ir kiek kito sutuoktinio prielaidos, kuriomis jie vadovaujasi.
 • Įvardiname prastų poros santykių problemą bei numatome, kaip  ją išspręsime.
 • Nustatome KO vienas ir antras sutuoktinis NETURI DARYTI ar KĄ TURI DARYTI, kad abu jaustųsi Laimingi vienas su kitu ir tolimesnius žingsnius Saugiai Erdvei poroje atkurti.
 • Išanalizuojami papildomi sutuoktinių klausimai ir pateikiami atsakymai.
 •  Pateikiamos psichologo rekomendacijos, kaip porai atstatyti darną ir išsaugoti šeimą.

Po Poros konsultacijos sutuoktiniai gauna porų psichologo parengtą “Saugios Erdvės Poroje Atkūrimo Vadovą”, kuris tampa kelrode žvaigžde norintiems atkurti  Saugią Erdvę poroje.

Jei nesikonsultuojate, “Saugios Erdvės Poroje Atkūrimo Vadovą” galite įsigyti už 18 Eurų.

Psichologo konsultacija poroms: kaina ir apmokėjimas

Poros konsultacijai taikoma nuolaida: viena mano darbo valanda, kuri susideda iš  0,5 val. jūsų prieš konsultaciją užpildytų klausimynų analizės ir 0,5 val. poros konsultacijos yra nemokamai. Judviejų užpildytus klausimynus aš analizuosiu prieš konsultaciją. Tai užims apie 0,5 val. Likęs 0,5 val. skirtas judviem pasitikrinti, ar jums tinku, kaip psichologas – konsultantas. Pasikonsultavę pirmą pusvalandį nemokamai, galėsite nuspręsti ar konsultuotis toliau. Jei nuspręsite toliau nesikonsultuoti, jums nieko nekainuos. Jei nuspręsite konsultuotis, tai likęs laikas – 94 Eurai/valanda Lietuvoje gyvenantiems ir 100 Eurų – užsienyje gyvenantiems ir/ar dirbantiems.

Konsultacijos laikas yra apvalinamas kas 15 min.

Konsultacijoms susitikus gyvai biure +6 Eurai/val.

Konsultacijoms šeštadieniais ir darbo dienomis po 17:00 val. LT laiku +  6 Eurai/val.

Konsultacijoms gyvai susitikus biure  + 6 Eurai/val.

Auginantiems 3 ir daugiau vaikų – 10 proc. nuolaida.

Jei už asmenines konsultacijas atsiskaitoma pavedimu, taikomas 10 Eurų/sąskaita, įsiskolinimo administravimo mokestis. Šis mokestis atsiranda dėl to, kad išrašius sąskaitą, buhalterė pradeda tikrinti banko išrašus ir vesti apskaitą šiam įsiskolinimui. Mokestis netaikomas, jei už konsultaciją mokama grynais, iš anksto arba neišėjus iš kabineto per mobilaus telefono banko programėlę. 

Pvz. jei gyvenate Lietuvoje ir konsultuojatės darbo metu per Skype (nuo 8:00 iki 17:00 val.) ir mokate po konsultacijos grynais ar per mobilų tel. ir jei konsultacija truko 3,5 val., tai mokate už 3,0 val. po 94 Eurus, viso 282 Eurus (94 x 3,0). Jei už konsultaciją mokėsite pavedimu po konsultacijos, prisidės dar 10 Eurų, t.y. mokama suma bus 292 Eurai (282+10). Jei už 3,0 val. konsultacijos mokėsite pavedimu iš anksto arba konsultacijos pabaigoje per mobilų tel., tai mokama suma bus 282 Eurų (94 x 3,0). 

 Jei konsultuositės po 17:00 val.  darbo dienomis ar šeštadienį, tai vienos valandos kaina  + 6 Eurai/val.

Jei konsultuositės susitikus gyvai biure, tai vienos valandos kaina  + 6 Eurai/val.

REGISTRACIJA PSICHOLOGO KONSULTACIJA POROMS

Porų psichologas Mykolas Truncė

„Psichologo konsultacija poroms“ vesiu aš – Mykolas Truncė, porų psichologas, konsultantas, lektorius. Mano specializacija – šeimų išsaugojimas.

Aš pats po 29 metų ir trijų nesėkmingų santuokų supratau, kad problemos yra ne žmonose, o manyje pačiame. Tada atsisukau “veidu į save”. Ieškojau psichologinės pagalbos, tačiau ja nusivyliau, nors ir konsultavausi pas vienus geriausių Lietuvos psichologų. Tada nusprendžiau surasti “sprendimą” pats. Stojau mokytis ir 2009 metais sėkmingai baigiau psichologo studijas VU . Tai irgi nepadėjo iki galo išspręsti problemos, su kuria aš susidūriau. Toliau ieškojau sprendimo studijuodamas Apribojimų teoriją, Projektų valdymą, Kokybės vadybą, Strategiją.  Ir “eurika” – visų šių mano studijuotų  sričių žinių integracija leido man surasti savo problemos sprendimą. Visų pirma, aš nusistačiau,  kur esu netobulas. Tada pradėjau keistis, tobulinti save. Tobulindamas save  pasikeičiau, išmokau kurti darnius santykius. Surašiau reikalavimus antrai pusei ir gana ilgai ieškojau jos. Atradau ir dabar gyvenu darniuose santykiuose jau vienuoliktus metus. Manau, kad dabartiniai mudviejų santykiai jau gali būti šiuolaikinės, lygiavertės partnerystės pavyzdys, todėl galiu  mokyti to ir kitus.

Esu Inžinierius – mechanikas (1997), Andragogas – praktikas (2007), Psichologas (2009), Vadybos konsultantas (CMC, 2011), „TOC for education“ treneris (2012), Juoko jogos instruktorius (2013), sertifikuotas  strategijos pagal BSC konsultantas (2014). 2006-2007 metais mokiausi Maskvos Integruotos procesinės terapijos institute pagal programą “Darbas su šoką ir vystymosi traumą patyrusiais klientais“, o 2013 metais – “Darbas su krizėmis į kūną orientuotoje psichoterapijoje“.

Esu parengęs mokymo programas (seminarus) kurie skirti tobulinti gebėjimams įveikti iššūkius ir stiprinti šeimą:

 • ,,Nerimo, baimių valdymas, nepageidaujamų streso pasekmių neutralizavimas ir pasitikėjimo didinimas”,
 • “Pykčio įvaldymas Vidinei Ramybei ir Santykiams Gerinti”
 • „Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programą Stipri šeima”.  Programa susideda iš 7 seminarų poroms, kuriuose stiprinu sutuoktinių gebėjimus kurti darnius santykius.

Bendradarbiaudamas su kitais psichologais parengiau neformaliojo suaugusio mokymosi modulį “Psichologinė pagalba” kurį knygos pavidalu 2013 metais išleido Ugdymo plėtotės centras prie Švietimo ir mokslo ministerijos.

Siekdamas plačiau paskleisti darniems santykiams reikalingas žinias diskutuoju radijuje (Žinių radijas, Laisvoji banga, XFM), televizijoje (LNK, Lietuvos televizija),  skelbiu straipsnius portaluose (Psichika, Delfi, 15 min…), žurnaluose (Prie kavos, Savaitė,…).

Porų psichologas Mykolas Trunce veda Psichologo konsultacija poroms
Mykolas Truncė – Porų psichologas, konsultantas, lektorius, Šeimų išsaugojimo ekspertas

KODĖL Psichologo konsultaciją poroms  geriausiai gali atlikti  Mykolas Truncė?

 • Mykolo specializacija – Šeimų išsaugojimas. Tam jis:
  • konsultuoja poras,
  • konsultuoja sutuoktinius individualiai ir padeda jam/jai patobulėti asmeninėje ir santykių srityje bei sustiprinti ir išsaugoti šeimas,
  • kuria ir veda seminarus poroms, per kuriuos formuoja sutuoktinių gebėjimus kurti lygiavertę ir pastiprinančią partnerystę šeimoje. Šie seminarai buvo sukurti 2016 metais dalinai remiant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.
 • Mykolo patirtis – 8 metai aktyvių porų ir/ar asmeninių konsultacijų.
 • Mykolas asmeniškai viską yra pritaikęs sau ir savo sėkmingiems santykiams.
 • Pasinaudoję Mykolo sukurta santykių kokybės valdymo metodika sutuoktiniai atkuria darnius santykius ir išsaugo šeimas.
 • Remiantis Mykolo parengta “Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programa Stipri šeima” Vilniaus kolegija ruošia socialiniams darbuotojams mokymosi modulį “Šeimos kuratorių parengimas“
 • Porų konsultavimas vykdomas remiantis konsultacinių paslaugų standartu LST EN 16114.

Porų psichologas Mykolas Truncė yra parengęs:

Programas:

 1. Pažink save
 2. „Tapk Savo Gyvenimo Valdove(-u)

Seminarus individams:

 1. Kaip suvaldyti Stresą,
 2. Kaip suvaldyti Pyktį.

Seminarus poroms:

 1. Kaip sukurti darnius santykius poroje,
 2. Kaip spręsti konfliktus Abipusio laimėjimo būdu,
 3. Seksualinio pasitenkinimo paslaptys
 4. Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo
 5. Šeimos pajamų ir turto valdymas
 6. Bendras Šeimos Tikslas ir Vizija
 7. Gyvenimo kartu taisyklės. Kaip sukurti ir laikytis

ATSILIEPIMAI

Jūs atliekate puikų darbą ir aš skleidžiu Jūsų mintis savo draugų bei pažįstamų rate. Aš irgi labai noriu, kad kuo daugiau porų būtų laimingesnės, išmoktų elgtis vienas su kitu, kitaip tariant, pagaliau sužinotų „vienas kito naudojimo instrukciją“. Rekomenduoju apsilankyti pas Jus ir jau patiriantiems sunkumus, ir tiems, kam dar tik gresia užlipti ant grėblio… nes asmeninės konsultacijos poveikis mano pasaulio supratimui buvo milžiniškas. Prieš tai skaityti straipsniai ir knygos santykių gerinimo klausimais nedavė beveik jokios naudos – niekas nesikeisdavo, tik dar labiau blogėjo… Štai todėl aš labai rekomenduoju visoms poroms susipažinti su Jumis.

Atsiliepimai: Ana, Vilnius.

Sveiki,

Aš jums galiu pasakyti, kad man norisi šaukti… spiegti… iš laimes!

Nežinau ką jus man šiandiena padarėte bet aš jaučiuosi tokia laiminga. Jaučiuosi kad jus man kažkaip numetėt labai dideli “kančių akmenį”.
Ačiū kad atvėrėt man akis ir pasakėte visa teisybę.

Agnė, Londonas

Mykolai,  nėra žodžių,  kad tiksliai apsakyti kaip aš esu dėkingas už jūsų pagalbą.   Skirtumas tarp to kaip jaučiausi ir kaip atrodė mano gyvenimas pavasarį ir kaip yra šiandien  – tiesiog gigantiškas!

Dar kartą ačiū už tai ką jūs darote!!!

Romas, Dublinas

Turėti skirtingą matymą yra normalu.

Nesimokyti sutarti – pražūtinga santuokai.

 • Kasmet išsiskiria apie 10 tūkstančių porų, arba beveik kas antra pora! Toks didelis skyrybų mastas rodo, kad prasti santykiai ir skyrybos yra sisteminė problema.
 • Prasti santykiai poroje – beveik kiekvienos poros problema. Nespręsti prastų santykių problemos – gyventi nepasitenkinime, konfliktuose ir įtampoje. Ar Jūs to nusipelnėte? Tikrai ne.   Jūs verti gyventi laimingai.
 • Vieną kartą išsiaiškinę, kodėl turite prastus santykius poroje, žinosite kaip ir galėsite sukurti darną ir išsaugoti santuoką iki gyvenimo pabaigos.
 • Sutuoktiniai turi informaciją apie tai, kokie yra judviejų santykiai.  Porų psichologas žino, kaip sukurti darnius santykius.  Tik “Psichologo konsultacijos  poroms” metu galima integruoti sutuoktinių informaciją ir santykių atstatymo metodiką bei gauti trokštamą rezultatą – žinias, kaip pagerinti ir sustiprinti santykius poroje.

Galima sustiprinti ir pagerinti tik tuos santykius, kurie nėra sugedę nepataisomai.

Nedelskite, kol peržengsite „No return“ tašką!!! – Prastus santykius galima atstatyti. Sugadintus – NE!

REGISTRUOKITĖS POROS KONSULTACIJAI  DABAR ir

sužinokite, kas gadina judviejų santykius, kaip juos sustiprinti ir išsaugoti šeimą.

REGISTRACIJA PSICHOLOGO KONSULTACIJA POROMS

KONFIDENCIALUMO GARANTIJA (viskas lieka tarp kabineto sienų)

Poros  konsultacijos metu surinkti duomenys nebus niekur skelbiami ar kitaip viešinami. Jūsų duomenys renkami tik tam laikotarpiui, kol konsultuojatės. Vėliau jie sunaikinami.  Pateikdami informacija apie save sutinkate su mūsų duomenų apsaugos politika, kurią galite rasti ČIA.

PASITIKĖJIMO GARANTIJA (ar galima atsiverti psichologui)

Pora, pasikonsultavus 0,5 val. gali nuspręsti ar konsultuotis toliau. Jei pora nuspręs nesikonsultuoti toliau,  konsultacija nekainuos, o surinkta informacija bus gražinta.

„Psichologo konsultacija poroms“ netinka sutuoktiniams, manantiems, kad:

 • Ji/jis yra visažiniai ir žino, kaip sukurti darnius santykius ir yra juos sukūrę.
 • Ji/jis mano, kad santykiai priklauso nuo antros pusės, nes ji/jis yra tobula(-s), o pasikeisti turi antra pusė.
 • Ji/jis mano, kad kažkas turi jiems duoti viską, o ji/jis neturi net „piršto pajudinti“, kad santykiai būtų darnūs.
 • Ji/jis mano, kad po vestuvių (ar pradėjus gyventi kartu) antra pusė priklauso jai/jam.

Kam verta pasinaudoti  „Psichologo konsultacija poroms“?

„Psichologo konsultacija poroms“  pasinaudoti verta tiems, kurie:

 • Nėra patenkinti santykiais,
 • Mato, kad santykiai prastėja,
 • Nori išsaugoti šeimą.

REGISTRACIJA PSICHOLOGO KONSULTACIJA POROMS

Mykolas Truncė,

Porų ir Skyrybų psichologas, konsultantas, lektorius, 

Šeimų išsaugojimo ekspertas

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.

Share Button