“Sutuoktinių parengimas santuokai, programa Stipri šeima” formuoja darnaus tarpusavio bendravimo, abiems priimtinų sprendimų suradimo, susitaikymo susipykus,  seksualinio pasitenkinimo, šeimos finansų ir turto valdymo gebėjimus. Jos metu sutuoktiniai taip pat sutaria dėl Bendro šeimos tikslo bei pasirengia bendro gyvenimo taisykles.

Šiame puslapyje aprašoma programa Stipri šeima Sutuoktinių parengimas santuokai.

Kodėl santuoka iš meilės nėra ilgaamžė? Kas sutuoktinius sieja tarpusavyje? Kodėl besiskiriančios poros išgyvena kartu tik 13,5 metų? Kokia yra svarbiausia tokio lėto ir ilgo šeimos suirimo priežastis? Ko kiekvienas sutuoktinis norėtų labiausiai? Kaip sukurti stiprią ir laimingą šeimą?

 

Sutuoktinių parengimas santuokai. Programa Stipri šeima.

Statistika ir mūsų patirtis rodo, kad:

 • 44 proc. santuokų išyra po 13,5 metų.
 • Apie 50 proc. santuokų patiria sunkumus ir nėra patenkinti santykių kokybe.
 • Tik kokie 3-5 proc. sutuoktinių gyvena laimingai.

Buvusios santuokos trukmė

Sutuoktinių parengimas  santuokai. Programa Stipri šeima.

Sutuoktinių parengimas santuokai. Programa Stipri šeima grįstas saitų (ryšių), kuriais sutuoktiniai susisieja tarpusvyje santuokoje stiprinimu.  Žemiau esančiame piešinyje matote pagrindinius saitus, siejančius abu sutuoktinius.  Norint, kad abu sutuoktiniai būtų patenkinti ir laimingi santuokoje, būtina kiekviename lygmenyje (kiekviename ryšyje) sukurti trauką vienas kitam.  Būtent pagal kiekvieną saitą (ryšį) ir parengta sutuoktinių parengimas santuokai programa Stipri šeima.

Sutuoktinių parengimas santuokai
Sutuoktiniu parengimas santuokai. Saitai tarp sutuoktinių.

Sutuoktinių parengimo santuokai programos trukmė – 24 ak. valandos.

Mokymai vyksta dviem etapais: Įvadinis seminaras Vilniuje šeštadieniais, o pagrindinė programa – kaimo sodyboje penktadienį ir šeštadienį. Nakvynė reikalinga seksualinio pasitenkinimo ir partnerio patenkinimo praktinėms užduotims atlikti.

Sutuoktinių parengimas santuokai. Programos Stipri šeima sudėtis:

 • Gebėjimų bendrauti neįžeidžiant ir kurti teigiamą emocinį ryšį tarp sutuoktinių formavimas.
 • Gebėjimų spręsti  tarpusavio prieštaravimus abiems priimtinu “Win-Win” būdu ugdymas.
 • Sutuoktinių seksualinio patenkinimo įgūdžių formavimas.
 • Gyvenimas iki vaikų ir jiems gimus.
 • Kaip teisingai pasidalinti namų priežiūros, maisto ruošimo ir kitomis veiklomis.
 • Šeimos finansų ir turto valdymo gebėjimų formavimas.
 • Bendro šeimos tikslo išsikėlimas ir pasitvirtinimas.
 • Juridinio ryšio ir Bendro gyvenimo taisyklių pasirengimas.
 • Gebėjimų spręsti gyvenimo iššūkius formavimas.
 • Streso valdymo įgūdžių formavimas.
 • Atsakomybės ir įsipareigojimų prisiėmimas.

Sutuoktinių parengimas santuokai. Programa Stipri šeima.

Nauda sutuoktiniams

 • Suformuos pastiprinančio bendravimo su sutuoktiniu įgūdžius.
 • Išmoks spręsti prieštaravimus ir priimti abipusiai naudingus sprendimus.
 • Sužinos seksualinio patenkinimo paslaptis ir pasižadės vienas kitam būti ištikimi.
 • Susitars, kaip elgsis, kai gyvens dviese ir kai atsiras vaikai.
 • Susitars dėl to, kas kada ir kaip prižiūrės namus, gamins valgį ir rūpinsis vaikais.
 • Susitars dėl to, kaip valdys bendrus šeimos finansus ir kaip sieks finansinės laisvės.
 • Susitars dėl Bendro gyvenimo tikslų.
 • Pasirengs bendro gyvenimo taisykles.
 • Nusistatys savo polinkius ir gebėjimus bei susitars, kaip vienas kitam padės kurtį vertę profesinėje srityje.
 • Išmoks valdyti streso padarinius ir prisiims atsakomybę už santykių kokybę

Visiems, baigusiems Sutuoktinių parengimas santuokai programą Stipri šeima bus išduoti pažymėjimai.

Sutuoktinių parengimas santuokai.  Programa Stipri šeima.

Sutuoktinių parengimas santuokai  vyks dviem etapais.

I etapas. Įvadinis seminaras poroms “Kaip sukurti ir išlaikyti darnius santykius poroje”. Tai 4 ak. val. seminaras poroms, formuojantis darnaus bendravimo neįžeidžiant vienas kito įgūdžius. Šio seminaro metu dalyviai galės artimai susipažinti su Pastiprinančio bendravimo modeliu, išsiaiškinti jiems neaiškius klausimus, susijusius su pagrindine mokymų programa, kuri vyks antrame etape.  Seminaras poroms vyks Fabijoniškių 99-311, Vilnius šeštadieniais.

Nusprendusieji mokytis pagal visą programą, per likusias iki pagrindinių mokymų dvi savaites ruošis mokymams: atliks “Gyvenimo rato”, “Emocinio ryšio poroje”, “Patiriamo streso”, “Polinkių ir gebėjimų nustatymo” testus bei ruoš informaciją, su kuria dirbs seminare.

II etapas. Tai pagrindiniai dviejų dienų mokymai, skirti suformuoti sutuoktinių gebėjimus rasti abiems pusėms priimtinus sprendimus, susitaikyti susipykus, seksualinio pasitenkinimo suteikimo partneriui, valdyti šeimos finansus ir turtą. Šiame etape sutuoktiniai taip pat susikurs Bendrą šeimos tikslą bei pasirengs bendro gyvenimo taisykles.  “Sutuoktinių parengimo santuokai programa Stipri šeima” vyks kaimo turizmo sodyboje, kuri bus parinkta taip, kad būtų kuo arčiau didesnės dalies dalyvių gyvenamai vietai.

 Investicija į stiprios ir laimingos šeimos sukūrimą sutuoktiniams dalyvaujant darbinėje sesijoje Sutuoktinių parengimas santuokai – 28 Eurai/asmeniui.

Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina

Sutuoktinių parengimas santuokai. Programa Stipri šeima

Lektoriai:

Mykolas Truncė

Konsultantas, lektorius, andragogas – praktikas, Psichologas, „TOC for education“ treneris. Tobulinosi Maskvos Integruotos procesinės terapijos institute pagal programą “Darbas su šoką ir vystymosi traumą patyrusiais klientais“, o 2013 metais – “Darbas su krizėmis į kūną orientuotoje psichoterapijoje

Kartu su kolegomis parengė mokymo programas: „Streso valdymas“, „Pažink Praeitį – Valdyk Ateiti“,  “Kaip sukurti ir išlaikyti darnius santykius poroje“. „Kaip spręsti prieštaravimus ir surasti Win-Win sprendimus“. Parengė knygą Psichologinė pagalba suaugusiems. Rengia ir skelbia straipsnius, dalyvauja švietėjiškoje veikloje.

Padės sutuoktiniams išmokti bendrauti neįžeidžiant vienas kito, surasti abiems priimtinus sprendimus, susitaikyti susipykus, suformuoti Bendrą šeimos tikslą bei bendravimo kartu taisykles.  Taip pat išmokys, kaip įveikti stresą ir įgalins įveikti bet kokias gyvenimo kliūtis.

 Nerija Solaitė,

Psichologė, konsultantė, lektorė. Veda vyro ir moters energijų susijungimo meditacijas. Kaupė patirtį JAV, Indijoje, Ekvadore. Padės sutuoktiniams atverti daugiau pojūčių, prailginti sueities trukmę, pajausti dvasinį užsipildymą, sustiprinti pasitikėjimą vienas kitu, užpildyti vienas kitą energija, patirti daugiau džiaugsmo ir turėti glaudesnį tarpusavio ryšį.

 Rasa Mažrimienė

Asmeninių finansų valdymo konsultantė, ekonomistė, turinti daugiametę patirtį konsultuojant asmenis ir šeimas, pritaikiusi Didžiosios Britanijos finansų patarėjų patirtį Lietuvoje padės sutuoktiniams išmokti valdyti pinigus bei turtą ir susikurti geresnę gyvenimo kokybę.

Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina:

Užsiregistruoti galite paspaudę šią Registracija, arba el paštu  porupsichologas@gmail.com , ar telefonu +370 659 54009

Informaciją puslapiui Sutuoktinų parengimas santuokai parengė

Mykolas Truncė,

Porų psichologas,  Šeimų išsaugojimo specialistas

Patiko straipsnis? Paspauskite Dalintis ant žemiau esančių piktogramų, kad ir Jūsų draugai galėtų susipažinti su šiuo straipsniu.

Share Button