Svetainės puslapis Seminaras poroms pristato Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programą “Stipri šeima”

Programa skirta sutuoktiniams bei gyvenantiems susidėjus ir norintiems  atkurti darnius santykius, pagarbą, pasitikėjimą, artumą ir saugumo jausmą poroje.

Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programą „Stipri Šeima“, parėmė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

socmin-zenklas

Per pastaruosius 60 metų išaugęs skyrybų mastas  (išsiskiria pusė tiek, kiek susituokia) atskleidžia pagrindinę problemą – netinkamą požiūrį į sutuoktinį, į santuoką bei nemokėjimą bendrauti, kaip lygiaverčiams partneriams.

Norint sukurti lygiavertę, pastiprinančią ir darnią partnerystę, reikia suformuoti tinkamą požiūrį į santuoką, į sutuoktinį bei išlavinti gebėjimus bendrauti, sutarti, pasitenkinti seksualiai, valdyti šeimos pajamas bei turtą, pasidalinti atsakomybėmis, susitarti dėl bendro šeimos tikslo bei bendro gyvenimo kartu taisyklių. Visiems šiems gebėjimams formuoti ir parengti  7 seminarai poroms.  Juose galima dalyvauti ir vienam, tačiau geriau, greičiau ir veiksmingiau bus, jei seminare dalyvaus abu.

Sutuoktinių tarpusavio bendravimo kokybė ir santykiai priklauso nuo to, kokį jie turi požiūrį ir kokius turi gebėjimus spręsti santykių problemas. Žemiau pateikiamame piešinyje parodomi būtini gebėjimai  geriems santykiams suformuoti.

Seminaras poroms

Seminaras poroms

Įsižeidimai ir vienas kito įžeidimai bendraujant tarpusavyje pagal Paklusimo modelį sukelia  nepasitenkinimą, žeidžia mūsų širdis, atstumia vieną nuo kito. Toks atstūmimas, pasak statistikų, baigiasi skyrybomis vidutiniškai per 13,5 metų.

Seminaras poroms Nr.1  “Kaip sukurti darnius santykius poroje ir juos išlaikyti ir skirtas suformuoti gebėjimus sutuoktiniams bendrauti tarpusavyje pastiprinančiai, neįžeidžiant.

 

Nesupratimas savo ir antros pusės tikrųjų elgesio paskatų ir poreikių veda prie prieštaravimų, ginčių, konfliktų, kurių galima būtų išvengti, jei mokėtume sutarti.

Seminaras poroms Nr. 2 “Kaip sutarti poroje surandant “Win-Win” sprendimus ir skirtas suformuoti mūsų gebėjimams suprasti, kodėl aš noriu to, kodėl antroji pusė nori ano ir surasti abiems priimtiną sprendimą.

 

Irzlumas, bloga nuotaika, nervingumas, pyktis, nuovargis gali būti seksualinio nepasitenkinimo pasekmės, dėl kurių tarpusavio santykiai dar labiau prastėja ir gali baigtis skyrybomis.

Seminaras poroms Nr. 3 “Seksualinio pasitenkinimo paslaptys skirtas atskleisti Vakarietiško sekso (kurio mes išmokstame žiūrėdami filmukus ar skaitydami straipsnius internetu) netinkamumą  abiejų seksualiniam pasitenkinimui pasiekti.  Seminare įvairių pratimų ir meditacijų pagalba abiems sutuoktiniams suformuojami gebėjimai susijungti į VIENĄ mylėjimosi metu.

 

Nežinojimas savo ir vaikų vystymąsi įtakojančių veiksnių poveikio, veda prie neteisingo, žalojančio vaikų auklėjimo. Nežinojimas, kaip pastebėti ir išlavinti vaikų talentą užkertą kelią sėkmingam vaiko įsitvirtinimui gyvenime.

Seminaras poroms Nr. 4 Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo skirtas supažindinti su svarbiausiomis vaiko raidos stadijomis, tėvų poveikio pasekmėms bei kaip pastebėti ir išlavinti vaikų talentus, kaip juos parengti sėkmingam savarankiškam gyvenimui.

 

Nesutarimai finansų valdymo srityje yra vieni iš dažniausiai pasitaikančių nesutarimų tarp sutuoktinių. Labai dažnas reiškinys, kai sutuoktiniai savo uždirbtas pajamas apskaito atskirai bei jomis disponuoja savo nuožiūra. Tai tinka gyvenant atskirai. Tačiau gyvenant kartu, būtina suformuoti teisingą požiūrį į abiejų sutuoktinių pajamas bei disponavimą jomis.

Seminaras poroms Nr. 5 “Šeimos pajamų ir turto valdymasyra   skirtas suvienodinti bei suformuoti tinkamam požiūriui ir  gebėjimams valdyti sutuoktinių pajamas, disponuoti turimu turtu taip, kad šeima turėtų Finansinę apsaugą ir būtų saugi.

 

Daugelis šeimų neturi bendro tikslo. Dėl to, sutuoktiniai nėra tokie lankstūs bendraujant, derantis, prisiimant įsipareigojimus. Ir priešingai, Bendro Šeimos Tikslo turėjimas padeda sutuoktiniams būti lankstesniems, surasti kitų, nestandartinių sprendimų, kurie spręstų iškilusius nesutarimus.

Seminaras poroms Nr. 6 “Bendras Šeimos Tikslas ir Vizijayra   skirtas suformuoti sutuoktiniams gebėjimus sukonkretinti bendrą šeimos tikslą kiekvienoje iš trijų svarbiausių saugumo sričių: Sveikatos, Santykių, Finansų. Šiame seminare taip pat numatoma, kaip sutuoktiniai padės vienas kitam sukurti didelę pridedamą vertę bei sudarys sąlygas užauginti sėkmingam savarankiškam gyvenimui pasirengusius vaikus.

 

Daugelis sutuoktinių nesutarimų kyla dėl to, kad jie nėra susitarę dėl bendro gyvenimo taisyklių. Tada, kiekvienas jų skirtingai traktuoja, kaip pvz. turi būti atliktas vienas ar kitas darbas, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Dėl skirtingo elgesio ir jo traktavimo kyla nepasitenkinimas, atsiranda įžeidimai, pyktis, nekalbadieniai ir t.t.

Seminaras poroms Nr. 7 “Gyvenimo kartu taisyklės. Kaip sukurti ir laikytis”  yra skirtas suvienodinti abiejų sutuoktinių matymą į visus svarbiausius bendro gyvenimo aspektus, pradedant nuo buvimo kartu iki elgesio būnant atskirai.

 

Kiekvienas seminaras poroms yra organizuojamas atskirai ir daugelį atveju trunka apie 4 ak. val.

Sužinoti daugiau apie seminarus poroms pagal kiekvieną temą galite paspaudę seminaro pavadinimą.

 Seminaras poroms tvarkaraštis  2022 metams

Seminaro Nr. ir pavadinimas

Datos

Nr.1  “Kaip sukurti darnius santykius poroje ir juos išlaikyti” kovo 18 d.
Nr. 2 “Kaip sutarti poroje surandant “Win-Win” sprendimus balandžio 15 d.
Nr. 3 “Seksualinio pasitenkinimo paslaptys gegužės 13,14 dienomis Palangoje
Nr. 4 “Kaip sutarti dėl vaikų auklėjimo
birželio 7 d., 14 d.
Nr. 5 ““Kaip sutarti dėl pinigų ir turto valdymo spalio 14 d.
Nr. 6 “Bendras Šeimos Tikslas ir Vizija vasario 25 d.
Nr. 7 “Gyvenimo kartu taisyklės. Kaip sukurti ir laikytis gruodžio 9 d.

Seminarai asmeniniam augimui:

Streso įvaldymo seminaras Gebėjimų užtikrinti optimalią fizinę ir psichinę sveikatą  ugdymas“. Vyks: Data derinama 

Pykčio įvaldymo seminaras Pykčio įvaldymas Vidinei Ramybei ir Santykiams gerinti”Vyks: Data derinama 

 

Seminaras poroms: Registracija į seminarą

Informaciją puslapiui Seminaras poroms parengė

Mykolas Truncė,

Porų psichologas, Konsultantas, Lektorius,

Šeimų išsaugojimo ekspertas

8 659 54009

Tapkite FB: Stipri šeima draugu ir sekite naujienas

Užsiprenumeruokite Mykolo Truncės YouTube kanalą ir pirmieji susipažinkite su mokomąja medžiaga apie savęs pagerinimą ir santykius

Užsiregistruokite mėnesiniam Stipri Šeima Naujienlaiškio gavimui  ir stiprinkite savo šeimą.

Share Button