Tarptautiniame tyrime, apėmusiame 26  šalis „Pasaulinis seksualinio elgesio tyrimas“  (2009, N=26,032)  nustatyta, kad 40% vyrų ir 20% moterų išreiškė nepasitenkinimą esama partneryste, nes pažymėjo, kad savo gyvenime bent vieną kartą turėjo  nesantuokinį seksą. Tai rodo didžiulę neišspręstą problemą –

Sutuoktinių nepakankamus gebėjimus sukurti stiprią intymią trauką!

Seminaras poroms Nr. 3  Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys) yra skirtas  poroms, turinčioms seksualinės sueities patirties. Jo tikslas: Suformuoti sutuoktinių gebėjimus sukurti saugią erdvę bei stiprią intymią trauką ir padidinti sutuoktinių pasitenkinimą seksualiniu gyvenimu.

Seminaras poroms Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys)

Vyras: “Būna tokios situacijos, kad jau, jau esu nusiteikęs rimtesniems reikalams, o ji pradeda kalbėti apie kokį nors pvz. savaitgalio išpardavimą… Na, nežinau, bent jau mane tai tikrai suerzina.

Moteris: “Aš pykstu ant vyro dėl to, kad jis negali palaukti kol baigsis mėnesinės. Jis sėdi ilgai prie televizoriaus o po to žadina mane naktį dėl sekso. Visus konfliktus bando spręsti siūlydamas pasimylėti, o ne pasikalbėti, dėl to man seksas pasidarė kaip prievolė,  o ne malonumas”.

Pasitikrinkite, ar Jūs esate patenkinti savo seksualiniu gyvenimu, įvertindami, ar jaučiate tokias nepageidaujamas pasekmes:

 • Esu irzli/irzlus
 • Bloga nuotaika
 • Esu nervinga/nervingas
 • Vengiu kontaktų
 • Kabinėjuosi
 • Jaučiu pyktį
 • Jaučiu nuovargį
 • Trūksta energijos
 • Nenoriu mylėtis
 • Jaučiu keršto troškimą

Jei Jums pažįstami šie požymiai,  registruokitės į seminarą poroms Seksualinio pasitenkinimo paslaptys ir sužinokite kaip  išvengti tokio seksualinio nepasitenkinimo?

Kodėl įprastas seksas neteikia nei vyrui, nei žmonai seksualinio pasitenkinimo?

Todėl, kad iš Vakarietiško sekso šaltinių (filmų, interneto) esame išmokę tik vienpusės energijos technikos (žiūr paveikslėlį žemiau).

Seksualinio pasitenkinimo paslaptys

Toks seksas yra susiformavęs iš “Paklusimo modelio”, kuriuo jau 6000 metų vadovaujasi visuomenė, formuodama Vyro ir Žmonos vaidmenis šeimoje.  Buvo suformuota nuomonė, kad “Žmonos pareiga atsiduoti Vyrui, kad jis galėtų patirti seksualinį malonumą”  Iki XX a. vidurio net medikai manė, kad moteris negali patirti orgazmo.

Toks seksas yra patogus Vyrui, kuriam jo reikia “Dažnai ir Greitai”. Tačiau toks seksas visiškai netenkina Žmonos, kuriai reikia “Retai ir Ilgai”.

Kaip išspręsti šį prieštaravimą ir užtikrinti seksualinį pasitenkinimą?

Teisingą kelią mums rodo rytietiškos mylėjimosi praktikos, kurių metu  Moteris priima Vyro energiją, ją pakelia iki Širdies ir atiduoda Vyrui, kuris priima Moters energiją per Širdį ir suliejęs su savo vyriška energija,  perduoda ją Moteriai (žiūr. pav. žemiau). Tokiu būdu Vyro ir Moters energijos susilieja į Vieną ir juda tarp abiejų.

Seksualinio pasitenkinimo paslaptys IIToks Vyro ir Žmonos mylėjimasis leidžia geriau pajausti vienas kitą, suartėti, susijungti ir patirti tą tikrą malonumą ir pilnatvę.

Pažinkite, atskleiskite ir patirkite tikrąjį seksualinį pasitenkinimą seminare poroms.

 Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys).  Seminaro programa

Seminaras poroms Nr. 3   Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys) susideda iš trijų dalių:

 1. Pasitenkinimo seksualiniu gyvenimu „pamatų paklojimu“. Tai atsakymai į rūpimus klausimus, svarbiausių paslapčių atskleidimas, kliūčių seksualiniam pasitenkinimui pasiekti nustatymas ir pašalinimas.
 2. Atsipalaidavimo pratimai. Pojūčių jautrumo didinimo pratimai. Partnerio energijos pajautimo pratimai. Apsijungimo su partnerio energiją pratimai.
 3.  Toliau poros eina į savo viešbučio numerius ir gali praktiškai pritaikyti, ką sužinojo ir išmoko 🙂

Paslaptys, kurios bus atskleistos seminare:

 1. Kokios kliūtys patirti orgazmą, seksualinį pasitenkinimą?
 2. Kokios būtinos sąlygos turi būti įvykdytos, kad abu patirtų seksualinį pasitenkinimą?
 3. Kaip sukurti ir išlaikyti saugumą ir pasitikėjimą intymiuose santykiuose?
 4. Kodėl Vakarietiškas seksas negali išspręsti konflikto tarp Vyro “Dažnai iri Greitai” ir Žmonos “Retai ir Ilgai”  bei suteikti pilną seksualinį pasitenkinimą?
 5. Kaip Žmona neturėtu elgtis su Vyru?
 6. Kaip padidinti pojūčių jautrumą, kad pajausti partnerio energiją?
 7. Kaip sujungti Vyro ir Moters seksualinę energiją ir pajausti seksualinį pasitenkinimą?

Savaitgalio seminaras poroms  Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys)

Vyks:gegužės 13,14 dienomis Palangoje 

Rezervuokite vietas dabar, nes porų skaičius seminare yra ribojamas.

REGISTRUOTIS Į SEMINARĄ ir PIRKTI BILIETUS

Savaitgalinio seminaro poroms  Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys)

Programa

Teorinė dalis

Pirmos dienos pradžioje

Seksualinis pasitenkinimas ir tam būtinos sąlygos. Kuo seksas skiriasi nuo mylėjimosi
Praktinė dalis

Atliekama su sportine apranga basomis

1.Stebėjimo meditacija (apie 40 min. trukmės).  Žmona atsigula ant nugaros, vyras atsisėda šalia ir stebi, kaip žmona kvėpuoja.  Vėliau apsikeičia vietomis. Pratimo tikslas – susijungti per kvėpavimą.

2.Čakrinis kvėpavimas (apie 60 min. trukmės). Kvėpuojama užrištomis akimis įsivaizduojant kad įkvepiame ir iškvepiame per 7 čakras. Pratimo tikslas – pašalinti kūne esančius blokus, trukdančius energijai laisvai tekėti.

34.Ragavimo (skanavimo) meditacija  (apie 50 min. trukmės) Pirmiau maitina vyras, o žmona užrištomis akimis priima maistą. Vėliau apsikeičia. Pratimo tikslas – įsiklausyti į savo kūną, skonio ir kvapo pojūčius padaryti jautresnius. Šis pratimas padeda suvokti, kad lėtai valgant galima labiau pasisotinti, nei greitai.

5.Teigiamų energijos polių suaktyvinimas (apie 60 min. trukmės). Atliekama porose. Pirmiau duoda žmona, vyras priima. Vyras atsigula ant nugaros, užsimerkia, o žmona atsisėda šalia.  Žmona uždeda rankas vyrui paeiliui ant I, III ir V čakrų ir savo energija stiprina tas čakras. Vėliau vyras uždeda rankas ant žmonos II, IV ir VI čakrų ir stiprina jas. Pratimo tikslas – sustiprinti vyrišką pradą vyre ir moterišką pradą žmonoje.

6.Kundalini meditacija (apie 60 min. trukmės). Pratimas daromas stovint ir užrištomis akimis. Pratimo tikslas – virpinant kūną, o vėliau šokant atpalaiduoti kūną, išlaisvinti jį sudarant galimybę energijai tekėti laisvai.

7.Šviesos kvėpavimo meditacija (apie 60 min. trukmės).

Dalyviai atsisėda į vieną eilę, priešais juos padedama žvakutė. Kiekvienas žiūri į savo žvakutę ir atlieka šviesos kvėpavimo ratą. Kvėpuodami įsivaizduoja, jog įkvepia ir iškvepia žvakės šviesą.

Vėliau žmonos atsisėda priešais vyrą. Tokiu būdu, porose sėdi vienas priešais kitą, viduryje žvakutė. Palaikomas akių kontaktas ir kvėpuojama pagal šviesos kvėpavimo ratą.

Kai žmona pajaučia, kad nori priartėti prie vyro, ji artėja prie jo. Abu ir toliau kvėpuoja ratu ir palaiko akių kontaktą.

Pratimo tikslas – padėti atsiverti vienas kitam, suderinus kvėpavimą bei įsivaizduojamo energijos rato sukimą, apjungti duodant-priimant moterišką ir vyrišką energijas į vieną.

Po šio pratimo vyras ir žmona eina į viešbučio numerį ir, jei nori, gali išbandyti praktiškai sujungti į vieną vyrišką ir moterišką energijas

Teorinė dalis

Antros dienos rytą

Seksualinio susiderinimo kryptys. Neatitikimo šalinimo būdai: Kaip sumažinti seksualinį poreikį ir kaip padidinti (priklausomai nuo to, kuriam sutuoktiniui ko reikia).

Vyro Įžadas.

Abipusio seksualinio pasitenkinimo modelis. 6 didžiausios klaidos, kurias daro Moterys bendraudamos su Vyrais . 8 paslaptys apie vyrus ir seksą. Seksualinio susiderinimo paslaptys.

Atsakymai į seminaro dalyvių klausimus. Patarimai. Palinkėjimas branginti, mylėti ir saugoti vienas kitą.

Pastabos:

 1. Programa gali keistis, atsižvelgiant į dalyvių pageidavimus.
 2. Dalyviai turi atsivežti savo kilimėlius, pagalvėles, apklotus, akių raiščius ar skareles praktinėms užduotims ir  meditacijoms. Neužmirškite ir buteliuko su vandeniu.

Seminaras poroms  Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys) Nauda:

Dalyvaudami seminare:

 • Rasite atsakymus į svarbiausius seksualinio pasitenkinimo klausimus;
 • Nusistatysite kliūtis, kurios trukdo Jums atsipalaiduoti bei numatysite, kaip pašalinti tas kliūtis ir pasiekti pasitenkinimą;
 • Išmoksite atlikti pratimus, kurių dėka galėsite padidinti jautrumą potyriams bei partnerio seksualinei energijai;
 • Išmoksite apjungti energijas, pajausti vienybę ir palaimą;
 • Šokio pagalba sukelti seksualinės energijos lygį ir nuėję į savo kambarius ją realizuoti;
 • Pasikalbėti Jums rūpima tema individualiai su lektoriumi;
 • Turėsite galimybė pabūti dviese ir pailsėti prie jūros.

Seminaras poroms Nr. 3  Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys) vedantieji:

Mykolas Truncė. Konsultantas, lektorius, andragogas – praktikas, psichologas, „TOC for education“ treneris“, susipažinęs su Indų Tantra, Kinų Meilės Dao. Per 4 metus paieškų atradęs seksualinio pasitenkinimo paslaptį, kurią dabar taiko kasdieniame gyvenime ir abu su drauge yra patenkinti bendru seksualiniu gyvenimu.  Padės sutuoktiniams geriau pažinti seksualinio pasitenkinimo pagrindus, nustatyti ir pašalinti seksualinio nepasitenkinimo kliūtis, pakloti pamatus seksualinio gyvenimo pasitenkinimui pasiekti.

 Nerija Solaitė. Psichologė, konsultantė, lektorė. Veda vyro ir moters energijų susijungimo meditacijas. Kaupė patirtį JAV, Indijoje, Ekvadore. Padės sutuoktiniams atverti daugiau pojūčių, prailginti sueities trukmę, pajausti dvasinį užsipildymą, sustiprinti pasitikėjimą vienas kitu, užpildyti vienas kitą energija, patirti daugiau džiaugsmo ir turėti glaudesnį tarpusavio ryšį.

 Seminaras poroms  Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys) Atsiliepimai

Sveiki,

Tiesą sakant, jau vos grįžusi norėjau rašyti atsiliepimą ir padėkoti Jums. Buvo FANTASTIŠKAS laikas… Nuo vestuvių neatsimenu, kad būtų buvę taip gera… Nes niekur nereikėjo skubėti.. Galėjome mėgautis buvimu šalia su mylimu žmogumi – dovanoti save visą..  O tokių pojūčių ilgai stebėti vienas kitą, ilgai žiūrėti į akis gal ir patyrę nesame..  Laikas buvo visiškai sustojęs..  Kai suvoki, kad MYLI ir jautiesi MYLIMAS – prilygsta stebuklui, Dievo dovanai.

Kaip bebūtų gaila, namuose užgriuvo rūpesčiai – vaikai, daržai, buitis.. 🙂 Nori nenori, teko iš devinto dangaus nusileisti ant žemės.. Manau, būtų fantastika vis kuris laikas dalyvauti tokiose SESIJOSE porų ir profilaktiškai prasivalyti čakras ir santykius nuo voratinklių. :). Namie taip gerai neišeina.. Tai laiko stoka, tai nuovargis, tai atsibodusi aplinka, o pinigų kažkur išvykti nėra, o ir auklės trims vaikams nerasi taip lengvai.

Žodžiu, tai, ką darote – kaip aukščiausios klasės MEILĖS ELIKSYRAS … Širdžiai ir kūnui.

Juokingiausia, kad namo kelionėje buvome tiek apsvaigę nuo jausmų, kad teko…truputį kelionę pratęsti,..  

Nerealu… Ačiū, ačiū, ačiū… Vos neverkiu jau vien rašydama, nes atpažįstu tą EMOCIJĄ, patirtą seminaro metu.

Manau, kad nė viena pora neturėtų likti to neišgirdusi ir neišjautusi.. Gal net į kursus jaunavedžiams įtraukčiau Jūsų paskaitas. Nes iš nežinojimo žmonės pridaro daug klaidų, ..

Tai dar kartelį AČIŪ. Už didžiausią dovaną – kokybišką 100 procentų laiką kartu. Už žinias. Už bendravimą. Buvo gera…

Visiem šilčiausi linkėjimai,

Jau pasiilgome jūsų visų

Rita ir Mantas

———

Mykolai, Nerija

Norim Jums nuoširdžiai padėkoti už seminarą, jis mums labai patiko!
Iš savo asmeninės/praktinės patirties galime patvirtinti, kad seminaras tikrai kokybiškas ir gilus!!!!
Esame labai patenkinti ir džiaugiamės, kad Jūsų pagalbos dėka iš naujo atrandame vienas kitą! (Andrius ir Ramunė)

———

Atradau, kad intymaus pasitenkinimo paslaptis slypi smegenyse ir širdyje (Joana).

Seminaro dėka supratau, kad niekas savaime nevyksta. Tam, kad abu būtu patenkinti intymiu gyvenimu turi ir stengtis abu. (Renata).

———

Tokio šilto, atviro, pagarbaus, saugaus ir artimo jausmo savo vyrui dar niekada nebuvau patyrusi. Ačiū jums labai už tai (Ieva).

 Seminaras poroms Nr. 3   Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys) Investicija

Mokymų programa (12,5 ak. val. arba 1,5 dienos)  – 184 € (dviem žmonėms, arba po 92 € kiekvienam). Už šią kainą vietų liko tik vienai porai. Vėliau kainos kils.

Seminare liko vietos tik dviem poroms.

Nuolaidos:

 • Auginantiems 3 ir daugiau vaikų -10 proc.

Vietų skaičius ribotas, tad prašau

REGISTRUOTIS Į SEMINARĄ ir PIRKTI BILIETUS

Detalesnė informacija tel. 8659 54009.

Informaciją puslapiui Seminaras poroms Nr. 3   Intymumo poroje paslaptys (Seksualinio pasitenkinimo paslaptys) parengė

Mykolas Truncė,

Porų psichologas, konsultantas, Lektorius,

Šeimų išsaugojimo ekspertas

+370 659 54009

Share Button