Lektorius, psichologas, šeimų išsaugojimo specialistas Mykolas Truncė, parengęs Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programą „Stipri šeima“, atvyksta į Londoną, kad ir čia gyvenantys lietuviai galėtų sustiprinti savo šeimas. Seminarai poroms Londone – unikali galimybė sudalyvauti patyriminiuose seminaruose, kuriuose formuojami gebėjimai kurti darnius santykius.

Seminarai poroms Londone. Kodėl?

Kasmet Lietuvoje susituokia apie 20 tūkst. porų.  Nuo antrų bendro gyvenimo metų, porų santykiuose atsiranda ir įsivyrauja nepageidaujamos pasekmės: Nepagarba, Netolerancija, Negirdėjimas, Ignoravimas, Įžeidimai, Kritika, Nesikalbėjimas, Neseksadieniai, Pažadų netesėjimas, Piktnaudžiavimas, Pavydas, Melavimas, Išdavystė,  Nepasitikėjimas, Neatsakingumas, Egoizmas, Bendros veiklos nebuvimas, Nepagalba buityje, emocinis, psichologinis ar net fizinis Smurtas. Apie 10 tūkst. porų kasmet neatlaiko šių pasekmių ir skiriasi.

Lietuviams, gyvenantiems emigracijoje yra žymiai sunkiau ir žymiai svarbiau sukurti darnius santykius poroje ir užtikrinti visokeriopą saugumą visiems šeimos nariams.

Kokia yra problema, kad daugelis gyvena prastuose santykiuose?

Reikalas tas, kad anksčiau  šeimoje skiepytas „Paklusimo modelis“, kai Vyras yra skelbiamas šeimos galva, o Žmona turi jam paklusti šiais laikais nebeveikia.  Pagal Paklusimo modelį gyveno mūsų tėvai ir seneliai.  Paklusimo modelis šeimoje anksčiau buvo tinkamas, nes žmona buvo užsiėmusi 6-10 vaikų auginimu bei namų priežiūra, negalėjo gauti išsilavinimo ir darbo, o vyras uždirbdavo pajamas.

Šiandien situacija pasikeitė kardinaliai. Žmona augina vieną, du vaikus ir taip pat uždirba pajamas. Senojo Paklusimo modelio, išmokto tėvų šeimoje taikymas sukuria konfliktus, užsibaigiančius vienas kito menkinimu, pažeminimu, įžeidimais, emociniu atšalimu ir atitolimu.  Statistiniai duomenys rodo, kad besiskiriančių santuokos vidutiniškai trunka 13,5 metų. Per šį laiką sutuoktiniai atšąla, atitolsta ir nebenori vienas kito matyti, būti kartu tad belieka tik skirtis.

Stipri šeima. Kaip sukurti?

Seminarai poroms Londone

Civilizuotose kraštuose, šiuolaikinėje šeimoje ir vyras ir žmona yra lygūs. Nėra  nei vieno, aukštesnio už kitą.  Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programa „Stipri šeima“,  skirta išmokyti sutuoktinius kurti tarpusavio santykius lygiavertės partnerystės pagrindais. Vietoje “Paklusimo modelio” sutuoktinių mokymai  yra grįsti “Pastiprinimo modeliu”, pagal kurį Žmona stiprina Vyrą, o Vyras stiprina Žmoną.  “Pastiprinimo modelis” padeda suartėti sutuoktiniams, padidinti pagarbą, pasitikėjimą bei saugumą. Visa programa padeda sukurti saugią erdvę šeimoje visiems nariams gyventi, ilsėtis, kurti, tenkinti poreikius bei užauginti sėkmingam savarankiškam gyvenimui pasirengusius vaikus.

Seminaruose poroms ugdomi sutuoktinių gebėjimai stiprinti emocinį ryšį, valdyti kylančius konfliktus taikiu būdu, suteikti ir patirti seksualinį pasitenkinimą, sutarti dėl pinigų ir turto valdymo, nusistatyti bendro gyvenimo tikslą bei taisykles.

Seminarai poroms Londone. Programa.

Atrinkti ir į Seminarai poroms Londone programą įtraukti  aktualiausi seminarai poroms:

Šeštadienį:

Seminaras poroms Nr. 2 Kaip sutarti poroje surandant “Win-Win” sprendimus .  Trukmė: 6 ak. val.

Sekmadienį:

Seminaras poroms Nr. 6 „Bendras Šeimos Tikslas ir Vizija“ Trukmė: 6 ak. val.

Seminaras poroms Nr. 1 „Kaip sukurti ir išsaugoti darnius santykius poroje“.  Trukmė:  ak. val.

Dėmesio:

 • Seminarai poroms Londone planuojami II pusmetį.
 • Seminarų datos bus patikslintos besidomintiems dalyviams.
 • Seminarų programa gali keistis atsižvelgiant į norinčių dalyvauti pageidavimus.
 • Seminarų vieta Londone bus pranešta užsiregistravusiems dalyviams.
 • Seminare formuojame pastiprinančio bendravimo įgūdžius, tad vietų skaičius viename seminare yra apribotas iki 6 porų. Išankstinė registracija būtina.

Seminarai poroms Londone. Nauda dalyviams.

Seminarai poroms Londone  programa skirta spręsti 10 tūkstančių kasmet besiskiriančių porų problemą – nepakankamus gebėjimus kurti lygiaverčius ir darnius santykius šeimoje.

Sutuoktiniai, dalyvavę programoje  Seminarai poroms Londone gebės sukurti lygiaverčius, darnius santykius poroje, kurioje viešpataus: Pagarba, Tolerancija, Susikalbėjimas, Dėmesys, Pastiprinimas, Komplimentai, Bendravimas, Pasitikėjimas, Puikus seksas, Žodžio laikymasis, Atvirumas, Pasitikėjimas, Ištikimybė,  Atsakingumas, Bendra veikla (talkos, atostogos…), Saugumas.

Seminarą poroms ves  Porų psichologas, konsultantas, lektorius, šeimų išsaugojimo specialistas  Mykolas Truncė, ne tik atradęs darnios šeimos receptą, bet ir pats sukūręs darnius santykius savo šeimoje.

Visa tai apgaubsime šilta, neįpareigojančia bei linksma atmosfera.

Seminarai poroms. Atsiliepimai

Dabar geriau suprantu savo vyrą  (Sigita)

Supratau, kad esu normalus, nors žmona sakė, kad ne (Ugnius)

Apie vyrų ir moterų skirtumus bei kas padeda išlaikyti santykius darnoje anksčiau buvau nemažai domėjusis, tačiau seminare buvo akcentuoti esminiai dalykai, kurie padėjo susidėlioti taškus. Manau, kad čia pateikiama informacija ypač naudinga, net jei seminare dalyvauja ir vienas iš sutuoktinių. (Anna)

Jei būčiau žinojusi apie vyrus šią informaciją anksčiau, dabar gyvenčiau visai kitokį gyvenimą (Vlada)

Seminarai poroms Londone. Seminarų kainos (svarais).

Seminaro pavadinimas Data ir laikas Kaina vienam, kai atvyksta pora Kaina vienam/vienai
 Seminaras poroms Nr. 1 “Kaip sukurti ir išsaugoti darnius santykius poroje  Nuo 9:00 val. iki 14:00 val. 52 58
Seminaras poroms Nr.2  Kaip sutarti poroje surandant “Win-Win” sprendimus .  Nuo 15:00 val. iki 20:00 val.  62 68
Seminaras poroms Nr.6 „Bendras Šeimos Tikslas ir Vizija“  Nuo 9:00 val. iki 14:00 val. 52 58
Seminaras poroms Nr. 1 “Kaip sukurti ir išsaugoti darnius santykius poroje Nuo 15:00 val. iki 20:00 val. 52 58

Nelauk, kol santykiai suges nepataisomai.

Seminarai poroms Londone yra praktiniai, tad vietų skaičius seminare yra ribotas. Kiekvienam dalyviui yra  duodamos pasirengimo seminarui užduotys, parengiama padalomoji medžiaga, todėl išankstinė registracija yra būtina.

Registruokis dabar užpildydamas registracijos į seminarą formą ir nelauk, kol santykiai pablogės nepataisomai.

Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programa „Stipri šeima“  parengta 2016 metais. Šios programos sukūrimą parėmė  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Sutuoktinių parengimo laimingai santuokai programa „Stipri šeima“  yra registruota Neformalaus suaugusių mokymo programų sąvade.

  Jūsų vardas ir pavardė sąskaitai išrašyti (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefono numeris informacijai patikslinti (būtina)

  Seminaro numeris, pavadinimas ir data

  Jūsų žinutė: ar abu dalyvausite, ar turite nuolaidų ir t.t.

  Informaciją puslapiui Seminarai poroms Londone parengė

  Mykolas Truncė,

  Porų psichologas, konsultantas, lektorius

  Šeimų išsaugojimo specialistas

  Share Button